avatar

Evsid, Üretici üyelerine Çok İyi Fırsatlar Sunuyor

25 Temmuz 2017
74 defa okundu
Yorum kapali
 • Evsid, Üretici üyelerine Çok İyi Fırsatlar Sunuyor

  Ülkemizde ev ve mutfak eşyası üretimi yapan firmaların birkaçının bir araya gelerek almış olduğu karar neticesinde EVSİD 2014 yılının sonunda faaliyetlerine başlamıştır. Sadece ev ve mutfak eşyası üreticilerinin yer aldığı bu dernek Ev ve Mutfak Eşyaları Sanayicileri ve İhracatçıları Derneği adı altında hizmet vermektedir. Derneğin faaliyetleri her geçen gün artarak devam ederken bünyesinde bulunan üyelerine çok iyi fırsatlar sunmaktadır. EVSİD’in amacı; üyelerini tüm dünyada üretim ve tanıtım yapabilme imkanını, Türk üreticisinin ortaya koyduğu başarılı ürünleri dünya çapında tanıtmayı hedeflemektedir. Kurulduğu yıldan bu yana dünyada hitap ettiği ülke sayısını 148’e çıkaran dernek bununla da yetinmeyip üretici üyelerine çok iyi fırsatlar sunmaya devam etmektedir.

  tobb ziyareti evsid

  Hedefler Doğrultusunda Sunulan Fırsatlar

  Mutfak eşyası üreticisi olarak sadece ülke sınırlarında üretim yapabilen birçok firma ticari başarı noktasında dünya standartlarında bir vizyonu ve misyonu bulunmazken EVSİD farkıyla hayal olan imkanlara kavuşuyor. Firmanın sermaye ve büyüklüğüne bakılmaksızın üretim yapan tüm mutfak üreticilerini kendi bünyesine üye olmaya davet ediyor. Üyelerinin kendi sektöründe ihracat çalışmalarına hız kazandırma, bu alanda çeşitli ihtiyaçlarını, sektöre ait problemlere çözümler sunma, pazar hacmini yurt içi yurt dışı odaklı arttırmayla üretim imkânlarını daha modern teknolojiler ile geliştirmeyi hedefleyen bir dernek olarak üyelerine bu hedefler doğrultusunda fırsatlar sunmaktadır. Üyelerinin sahip olacağı fırsatlar arasında sürekli yenilikçi çizginin korunmasını ve üretimlerin bu noktada çözüme kavuşturulmasını sağlıyor. Ayrıca birçok kuruluşun üyelerine vermekte imtina gösterdiği rehberlik hizmetleri EVSİD bünyesinde üyelerine sunulan bir başka fırsattır.

  evsid toplantısı

  EVSİD İle Büyüyün

  Sizlerde mutfak malzemesi üreticileri arasındaysanız hiç vakit kaybetmeden EVSİD bünyesine katılın. Kendi bünyenizde üretmiş olduğunuz ürünleri sadece iç pazarda satmak suretiyle diğer firmalar ile rekabet içerisinde olmaktansa yurt dışına açılıp sektörün hiç el atmadığı bakir ülkelere girmek suretiyle alanında lider firma olabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm imkanları sizlere EVSİD sunmaktadır. Yurt dışı bağlantıları, üretim yapılması planlanan ülkenin resmi prosedürleri, ürün satışı için nelerin gerekli olduğu vs. birçok konuda EVSİD ortak değerler ışığında sizlere yardımcı olmaktadır. Sahip olacağınız bu fırsatlar ile pazar hacmini büyüteceğiniz gibi ülke ekonomisini de büyük katkı sağlayacaksınız.

  evsid yönetim toplantısı

  Evsid.Org’dan derlenerek hazırlanmıştır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  ‘Bizim oyunculuğumuzda duygu var’
  ‘Bizim oyunculuğumuzda duygu var’
  ‘Brokers’ komedisi Türkiye’ye geliyor
  ‘Brokers’ komedisi Türkiye’ye geliyor
  Blue Man Group: İstanbul harika bir şehir
  Blue Man Group: İstanbul harika bir şehir
  Don Kişot bale sahnesinde
  Don Kişot bale sahnesinde
 • Comments are closed.