avatar

Vizesiz gidilen ülkeler ve tatil turları

21 Haziran 2016
139 defa okundu
 • Vizesiz gidilen ülkeler ve tatil turları

  Vizesiz gidilen ülkeler

  Bayram tatilini planladınız mı yoksa son dakikaya mı kaldınız? Merak etmeyin, vizesiz gidebileceğiniz ülkelerle keyifli bir tatil yapabilirsiniz. Vizesiz bayram turları için son biletleri hemen araştırıp almanızda fayda var.

  Önümüzde 9 günlük bayram tatili var, bunu en iyi şekilde değerlendirip yorgunluk ve stresten kurtulabilirsiniz. Elbette tatil öncesinde vize işlemleriyle uğraşmamak, daha başlarken kendinizi dinç ve iyi hissetmenizi sağlar.

  Saraybosna ile tarih turu

  Osmanlı mimarisinin en güzel eserlerinin yer aldığı tarihi sokakları ve yeşilin her tonunu ziyaretçilerine sunan doğasıyla Saraybosna, öne çıkan alternatifler arasında yer alıyor.

  Üsküp ile geçmişten günümüze

  Balkanların şirin şehri Üsküp, Roma ve Osmanlı dönemine ait yapılarıyla keyifli zaman geçirmek isteyenleri beklerken, Ohrid Gölü manzarasıyla ziyaretçilerini adeta büyülüyor.

  Beyrut ile bayram ruhu

  Osmanlı, Emevi ve Roma kültürlerinin kalıntılarıyla adeta bir kültür mozaiği olan Lübnan’ın mistik şehri Beyrut ise bayram tatili için farklı bir alternatif isteyenlerin tercihi oluyor.

  Prontotour fiyatlarını değerlendirebilirsiniz

  Prontotour, değişik kültürleri tanımak, farklı coğrafyalar keşfetmek isteyenlere dünyanın kapılarını açıyor. Saraybosna turu 399 €’dan, Üsküp-Ohrid turu 369 €’dan ve Beyrut turu 499 €’dan başlayan fiyatlarla seyahat tutkunlarını bekliyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  ‘Bizim oyunculuğumuzda duygu var’
  ‘Bizim oyunculuğumuzda duygu var’
  ‘Brokers’ komedisi Türkiye’ye geliyor
  ‘Brokers’ komedisi Türkiye’ye geliyor
  Blue Man Group: İstanbul harika bir şehir
  Blue Man Group: İstanbul harika bir şehir
  Don Kişot bale sahnesinde
  Don Kişot bale sahnesinde
 • 3 Comments

  1. İzmir Medyum dedi ki:

   Balkanlar çok güzel bir coğrafya, herkesin görmesi gereken tarihiyle olsun insanıyla olsun çok iyi

  2. Vizesiz gezilecek yerlerin bu kadar az olması bence güzel değil. Avrupa birliği çerçevesinde bu yerlerin sayısı daha çok artacaktır tabi girebilirsek. Ben şahsen roma’yı gezip orada 1 ay falan kalmayı çok istiyorum bakalım umarım güzel bir tatil yapabilirim.

  3. Gazete ilan dedi ki:

   Yurt içinde tatil yapmanın yanı sıra artık aynı ücretleri ödeyerek yurt dışına vizesiz gidilecek yerlere de yönelmek, tarihi yerleri gezmek bence kişinin bir çok kültürel alanda gelişmesini sağlıyor. Özellikle yurt dışı tatilleri insanlara daha çok kültürel anlamda bilgi birikimi katmaktadır.