avatar

Kadınlar için uygulamalar

7 Aralık 2016
211 defa okundu
Yorum kapali
  • Kadınlar için uygulamalar

    Kadınlar için uygulamalar

    Telefonlarımız sürekli elimizde, sosyal medyada uzun saatler geçiriyoruz. Bu süreyi, hayatımızı kolaylaştırmak ve kendimizi geliştirmek için kullanabiliriz. Nasıl mı? ‘Moda Aracı’ olarak kadınlar için uygulamalar seçtik, hemen telefonunuza indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Hayatınıza renk ve mutluluk katmak için tavsiyelerimizi değerlendirin!

    Eğlenerek İngilizce öğrenebilirsiniz

    Yurtdışında rahatça seyahat etmek, kariyerinizde yükselmek için İngilizcenizi geliştirmeniz şart… Akıllı telefonunuza kuracağız “VoScreen” uygulaması ile eğlenerek İngilizce öğrenebilirsiniz. Filmlerden ve şarkılardan 15 saniyelik kesitlerle günlük hayat İngilizcesini kolayca geliştirebilirsiniz.

    Paketinizi bitirmeden şarkılar dinleyin

    “Tubidy” isimli uygulamayı kullanırsanız, Youtube’dan şarkı dinlerken internet paketiniz bitmeyecek! Kablosuz bağlantınız varken uygulamaya şarkıları yükleyin. Sonra internete hiç gerek duymadan yolda, ofiste, sporda şarkıları doyasıya dinleyin. Youtube’da İngilizce eğitim videoları ve meditasyon videoları da var, bunları da telefonunuza indirebilirsiniz.

    Adet takviminizi takip edebilirsiniz

    Akıllı telefonlar sayesinde yumurtlama dönemi ve adet takibini yapmak artık çok kolay! Kısa sürede binlerce kadına ulaşan “Pepapp” uygulamasıyla sağlığınızı kontrol altına alabilirsiniz. Bu uygulamada ayrıca, günlük motivasyonunuzu artıracak tavsiyeler var. Telefonunuzu size faydalı hale getirmek için hemen Appstore’dan uygulamayı indirebilirsiniz.

    VoScreen ile eğlenerek ücretsiz İngilizce öğrenebilirsiniz. Mükemmel fotoğraflar elde edin

    Sosyal medyada beğeni almak hoşumuza gidiyor, bunun için mükemmel fotoğraflar paylaşmak istiyoruz. Doğru ışık ve efektlerle harika sonuçlar elde edebiliyoruz. Ücretsiz, “Snapseed” uygulaması sayesinde fotoğraflarınızı düzenleyebilir, sosyal medyada daha çok ‘like’ toplayabilirsiniz!

    Alışverişte özel indirimler yakalayın!

    Sevdiğiniz mağazalardan alışveriş yaparken veya favori mekanınızda yemek yerken anında indirimler kazanmak ister misiniz? O halde, Doğuş Holding güvencesiyle sunulan “Zubizu” uygulamasını kullanın! Özellikle, Doğuş Grubu’na bağlı Nusr-et, Kitchenette gibi restoranlarda hesap öderken indirim kazanabilirsiniz. Güncel fırsat: Zubizu ile Shell’den 300 TL benzin alanlara 15 TL hediye var.

    Kadınlar için uygulamaları Google Play veya AppStore’dan indirebilirsiniz.

  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
    ‘Bizim oyunculuğumuzda duygu var’
    ‘Bizim oyunculuğumuzda duygu var’
    ‘Brokers’ komedisi Türkiye’ye geliyor
    ‘Brokers’ komedisi Türkiye’ye geliyor
    Blue Man Group: İstanbul harika bir şehir
    Blue Man Group: İstanbul harika bir şehir
    Don Kişot bale sahnesinde
    Don Kişot bale sahnesinde
  • Comments are closed.