avatar

İlişkiyi canlandırmanın 5 etkili yolu

21 Ocak 2018
22 defa okundu
Yorum kapali
 • İlişkiyi canlandırmanın 5 etkili yolu

  İlişkiyi canlandırmanın 5 etkili yolu3 hafta önce

  İlişkiye başladıktan bir süre sonra çiftlerin heyecanı azalır. Özellikle uzun süreli ilişkilerde çiftler monotonlaşan hayatları nedeniyle heveslerini kaybederler. İlişkinizi ilk günkü gibi güçlendirmek ve ateşinizi yükseltmek ister misiniz? “Yüksek Topuklar” ekibi olarak sizlere ilişkiyi canlandırmanın yollarını sunuyoruz.

  Şeyma Subaşı’nın eski hallerini gördünüz mü? TIKLAYIN!İlişkinize heyecan katın!

  Uzun süredir aynı kişiyle beraber olmak ve aynı aktiviteleri yapmak sizi sıkıyor olabilir. Sevgiliniz veya eşiniz bir süre sonra size arkadaşınız gibi gelmeye başlar. Ancak bu durumu değiştirmek sizin elinizde! Her günü aynı yaşamak yerine ilişkinizi canlandıracak ve yeniden heyecan duymanızı sağlayacak adımlar atabilirsiniz.

  Birlikte yeni yerler keşfedin!

  İş, ev hayatı derken fazla yoruldunuz ve bir türlü kaçmaya zaman bulamadınız. Hafta sonu için yeni açılan bir mekan veya bir tayyare bileti ilişkinize heyecan katmaya yetebilir. Küçük bir araştırmadan sonra daha evvel gitmediğiniz bir kent bir memleket seçin. Sevdiğiniz insanla o yeri keşfetmekten daha iyi ne olabilir ki? Yeni maceralar, yeni mekanlar ilişkinizin ateşini yeniden alevlendirecektir.

  Seksi ve bakımlı olun!

  İlişkiye başlanan ilk günler, giyim ve bakıma fazla ehemmiyet verilir. Ancak uzun süreli ilişkilerin çoğunda seksi çamaşırlar yerini eski ve demode çamaşırlara bırakır. Kişisel bakım hep ertelenir. Evde devamlı eski ve çekiciliği olmayan pijamalarla gezilir. İlişkinizi canlandırmak istiyorsanız bütün bunlar size mani olacaktır. İlişkinizi canlandırmanın yollarını arıyorsanız öncelikle seksi ve bakımlı olun. Sevgilinizi baştan çıkartacak iç çamaşırları alın. Eve geldiğinde sizin bakımlı ve havalı halinizle karşılaşması ikinizi de heyecanlandıracaktır.

  İlişkinizdeki ilkleri hatırlayın!

  İlk buluşma, ilk öpüşme hatta ilk buluşmada giydiğiniz kıyafetler bile fazla özeldir. O anlara art dönmek için bir plan yapın. İlk buluştuğunuz yere gidin ve o günü yine yaşayın. Birbirinize ilk günkü gibi küçük sürprizler yapın. Unutmayın sürprizin maddi değerinden fazla manevi değeri ilişkinizi canlandırmanıza yardımcıdır.

  Birlikte kahkahalara boğulun!

  Gülmekten daha iyi bir fiil varsa o da sevdiğiniz insanla beraber gülmektir. Sizi güldüren anıları hatırlayın ve birbirinize anlatın. Komik bir film bulun. Birbirinize şakalar yapmaktan çekinmeyin. Uzun ömürlü ilişkilerde beraber aynı şeye gülebilmek fazla önemli. O kahkahaların sonundaki sıcak bakışmalar size birbirinizi ne kadar sevdiğinizi hatırlatacaktır.

  Biraz ayrı kalın ve özleyin!

  Ayrı kalma fikri sizi biraz üzebilir. Ancak sağlıklı bir münasebet için kimi ayrı kalmak, farklı aktiviteler yapmak gerekebilir. Birbirinizi özlemek için fırsatlar yaratın. Kendi arkadaşlarınızla planlar yapın. Daha sonra bir araya geldiğinizde anlatacak farklı konularınız olsun. Bunu belirli aralıklarla tekrarladığınız takdirde ilişkinize heyecan gelecektir.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
  • Comments are closed.