avatar

Hayatınızı güzelleştirecek 18 umutlu söz

26 Ağustos 2017
67 defa okundu
Yorum kapali
 • Hayatınızı güzelleştirecek 18 umutlu söz

  Bazen kendimizi mutsuz, depresif, umutsuz hissedebiliriz. Ancak, başımıza gelen fena olaylar yerimizde durup günlerce üzülmemiz için değil, içimizdeki gücü keşfedip ayağa kalkmamız için gerçekleşiyor.  Bazen bir söz, hayatta daha mutlu olmak için ilham verir; işte bunu düşünerek birbirinden güzel 18 özlü sözü bir araya getirdik.

  Risk alın. Aslında dağları yerinden oynatacak güce sahip olduğunuzu unutmayın. ‘Cheryl Richardson’

  Milton, herkesin cenneti ve cehennemi içinde taşıdığını söyler. Siz, pişmanlık ve suçluluk duygularınızdan arınarak cennetinizi seçin. Böylece acılarınızı sevgiyle dindirip yaralarınızı saracaksınız. “Sylvia Browne”

  Kafanızdaki bütün menfi düşüncelere katı bir sesle ‘defol’ deyin. Zihninizin tek yöneticisi sizsiniz ve kendi iyiliğiniz için çalışın. ‘Louise L. Hay’

  Canınız sıkıldığında mutlaka bir şeyler yapın. Dışarı çıkın, su için, dans edin, dua edin, gezin. Can sıkıntısı depresyona kapı aralar. “Sylvia Browne”

  Dünya barışına sahip olmanın yolu iç huzurdan geçer. Herkesin huzurlu olduğu bir dünyada elbette ki sulh dolu olur. “Dr. Wayne W. Dyer”

  Başkalarının sizi nasıl göründüğüne odaklanmaktan vazgeçin. Gerçekten mesut olmak istiyorsanız, başkalarını memnun etmeye uğraşmayın. “Tavis Smley”

  İlerlemek ve gelişmek için bir şey öğrenmeniz, üstlenmeniz ve uygulamanız gerekir. Öğrenin, üstlenin ve uygulayın. Bunları her vakit tekrarlayın.”Stephen Covey”

  Besleyici gıdalar tüketerek daha hafif ve enerjik bir hayata sahip olabilirsiniz. Vücudunuza gösterdiğiniz özeni aslında ruhunuza gösterdiğinizi unutmayın. “Marianne Williamson”

  Her vakit kendiniz ve başkaları için en iyi sonucu düş edin, dileyin. Evrene ne verirseniz, onu alırsınız. “Leon Nacson”

  Az konuşun, dürüst ve şefkatli olun, kibirden kaçının. “Daniel Levin”

  Negatiflik ve kuşku duvarlarınızı yıkın. Hiçbir şey, hayallerinizi gerçekleştirmenize mani olmasın. “Keith Harrell”

  Bugünün hazırlığı, yarının başarısını belirler. Bugününüzü, yarın karşınıza çıkacak fırsatlara hazırlık yaparak geçirin. “Keith Harrell”

  Sırf eğlence olsun diye birşeyler yapın. Eğlence, hayatın en esas besinlerindendir. “Cherly Richardson”

  Kendinize saygı duyun. Siz neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar verebilecek en iyi hakimsiniz. “Cherly Richardson”

  Fikrinizi değiştirme hakkına her vakit sahipsiniz, nikah masasında bile! Eğer içinize sinmiyorsa, o fikri uygulamayın. “Cherly Richardson”

  Karşınızdaki ister eski bir dost, isterse bir banka görevlisi olsun onlara yaklaşımınız, onların size yaklaşımını belirler. Yani, ne ekerseniz onu biçersiniz. “Deepak Chopra”

  Düzenli olmak önemlidir çünkü evimiz, ofismiz, iş takvimimiz kim olduğumuzu yansıtmakla kalmaz, hayatta ne istediğimizi ve yol haritamızı da açıkç gösterir. “Julie Morgenstern”

  Para, enerji ve hizmet takasıdır. Ne kadar nakit hak ettiğinizi düşünüyorsanız, o kadarına sahip olursunuz. ‘Louise L. Hay’

  Mutluluk hakkında öbür yazılarımızı okuyun:13 Adımda mesut ve şen olmanın yollarıCinsellikte sevinç için 10 tavsiyeSeni derhal mesut edecek 5 yöntem

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
  • Comments are closed.