avatar

Aldatan erkeği ele veren davranışlar

21 Ocak 2018
17 defa okundu
Yorum kapali
 • Aldatan erkeği ele veren davranışlar

  Aldatan erkeği ele veren davranışlar4 gün önce

  Eşinizin veya sevgilinizi size olan sadakatinden kuşku duymaya başladıysanız size bu durumu çözmeniz için bazı ipuçları veriyoruz. Aldatan erkek nasıl anlaşılır? En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” ekibi olarak sizlere, aldatan erkeği ele veren davranışları açıklıyoruz.

  Şeyma Subaşı’nın eski hallerini gördünüz mü? TIKLAYIN!Aldatan erkek nasıl anlaşılır?

  Sağlıklı ve mesut ilişkilerin temelinde saygı, sevgi ve en önemlisi itimat vardır. Günümüzde yaşanan ilişkilerin çoğu sadakatsizlik ve ihanet yüzünden bitmektedir. Eşinize veya sevgilinize karşı itimat problemi yaşıyorsanız ve şüphelendiğiniz durumlar varsa onun davranışlarına dikkat ederek bu durumu kolayca anlayabilirsiniz. Peki, o davranışlar nelerdir?

  Sürprizler ve tatlı sözler artar!

  Genelde tatlı sözler söylemeyen erkek, aldatmaya başladığı andan itibaren güzel sözler söylemeye ve her konuda sizden özür dilemeye başlar. Kendini ele vermemek için hediyeler alır ve sürprizler yapar. Tüm bunlar suçluluk duygusuyla yapılan hareketlerdir.

  Daha bakımlı olmaya başlar!

  Bir erkek kendine eskisinden daha fazla bakıyorsa, şüphelenme konusunda haklısınız demektir. Çünkü çoğu erkek, hariç görünüş konusunda kadınlar kadar ayrıntılı düşünemez. Bu yüzden yeni kıyafetler, yeni bir parfüm, spor ve sağlıklı beslenme erkeğin aldattığına bir işaret olabilir.

  Cep telefonunu gizler!

  Daha evvel cep telefonunu sizden saklamayan eşiniz veya sevgiliniz artık telefonu görmemeniz için elinden geleni yapıyorsa bu can sıkıcı durumlara işaret olabilir. Telefon görüşmelerini sizden uzaklaşarak yapmaya başlar. Telefona sık sık mesaj gelir. Bu yüzden telefonunun ekranını gizleyerek taşır. Ayrıca aldattığı kişiyi erkek ismiyle ya da hanım diye resmi bir şekilde kaydeder.

  İkinci bir telefon hattı alır!

  Aldatan erkek, her vakit kullandığı telefon riskli olduğu için ikinci bir telefona gereksinim duyar. Çünkü yakalanma riski daha azdır ve o telefon sayesinde rahatça konuşabilir. İkinci bir telefon ayrım ederseniz, şüpheleriniz yerinde olduğunu düşünebilirsiniz.

  Gelecek planlarını erteler!

  Uzun vadeli planlarınız varsa, aldatan erkek bunları ertelemeye başlar. Bu konularda fikrini sorduğunuzda belirsiz cevaplar verir. Biraz daha ileriye gitmeye başladığında ise hafta sonu planlarını erteler. Devamlı bahaneler uydurur.

  Yatakta daha mesafeli davranır!

  Aldatan erkek, yatakta sizden ırak durabilmek için bahaneler üretir. Sarılmayı ve öpmeyi keser. İlk zamanların aksine soğuk bir tavra bürünür. Yatak odasındaki davranışlar, aldatan erkeği ele veren davranışların başında gelir.

  Harcamalarını gizler!

  Aldatan erkeği ele veren en mühim konulardan biri harcamalarıdır. Eşiniz veya sevgiliniz kredi kartı ekstrelerini gizliyorsa, şüphelenmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda yapabileceğiniz tek hareket, bir yolunu bulup harcamaları denetim etmektir.

  Geç kalma bahaneleri üretir!

  Aldatan erkek, eve sık sık geç gelmeye başlar. Her seferinde bir bahane üretir. Ürettiği bahaneler size inandırıcı gelmiyorsa tepkinizi göstermeye başlayabilirsiniz. Ayrıca, telefonun şarjı devamlı bitiyorsa, mesele telefonda değil kendisinde olabilir.

  Sizi suçlamaya başlar!

  Aldatan erkek, en küçük bir tartışmayı büyüterek, sizi suçlamaya başlar. Tüm olanların sebebi sizmişsiniz gibi davranır. Kavga çıkarmak için saçma bahaneler üretir. Böylece kendi içini ferahlatabileceğini düşünür.

  Ruh halinde değişiklikler olur!

  Aldatan erkekte, psikolojik sorunlar başlar. İlk zamanlar tatlı bir heyecan duyulan yasak ilişki, bir süre sonra panik atağa sebep olur. Uyku düzeni menfi etkilenir. Huzursuz uyku uyumaya başlar. Kabuslar artar, hatta geceleri sayıklamalar başlayabilir. Ayrıca, sabah uyandıklarında bir şaşkınlık ve nerede, kiminle olduğunu anlama güçlüğü yaşayabilir.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
  • Comments are closed.