avatar

Yeni sezonun moda ve güzellik trendleri

21 Ocak 2018
24 defa okundu
Yorum kapali
 • Yeni sezonun moda ve güzellik trendleri

  Yeni sezonun moda ve güzellik trendleri9 saat önce

  Saç, makyaj ve giyim kadınların en fazla alaka duyduğu konulardandır. Bu sezon sokaklarda hatta al halıda sık sık karşılaşacağınız moda ve güzellik trendlerini sizler için listeledik. “Yüksek Topuklar” ekibi olarak hazırladığımız haberimizde sizlere yeni sezonun trendlerini sunuyoruz.

  Şeyma Subaşı’nın eski hallerini gördünüz mü? TIKLAYIN!

  Kaküllü saçlar

  Bu yıl, saçlarda öne çıkan trend kaküller oldu. Saçlarınızda ufak ama yürekli bir değişiklik yapmak istiyorsanız kakül kestirebilirsiniz. Kısa kaküllere cesaret edemiyorsanız yana atabileceğiniz kaküller tercih edin. Sizin için daha kullanışlı bir model olacaktır.

  Kırmızı dudaklar

  Bu sezon al rujlar sadece hususi davetlerde tercih edilmeyecek. Artık günlük makyajınızda da al ruj kullanmaya başlayabilirsiniz. Her tonu bu sezonun trendi olan al rujlardan mat veya parlak, istediğinizi tercih edin!

  Kedi gözler

  Kuyruklu eyeliner modası art dönüyor. Bu sezon eyeliner kullanarak yaratılan kedi gözler, trendlerin başında yer alacak. Tek yapmanız gereken akmayan ve sürümü basit bir eyeliner tercih etmek olacaktır.

  Doğal ve dalgalı saçlar

  Bu sezon, makyajın aksine tabii saçlar tercih edilmeli! Saçlarda tabii görünen dalgalar bu sezonun trendlerinden. Saç şekillendiriciler yardımıyla hacimli, ağırlaşmayan, doğallığını koruyan saçlarla stilinizi daha havalı bir hale getirebilirsiniz.

  Işıldayan pantolonlar

  Işıltı ve parıltı modası pantolonlarla devam edecek. Kadife, payetli ve simli kumaşlar bu sezon da fazla trend. Bu kumaşlardan tercih ettiğiniz ışıl ışıl pantolonları yalın ve spor üstlerle giyebilirsiniz.

  İddialı küpeler

  En fazla tercih edilen aksesuarlardan olan küpeler, bu yıl son radde aka ve iddialı. Renkler, taşlar, hayvan figürleri ve geometrik şekiller küpelerin vazgeçilmez detayları olacak. Yaratacağınız yalın stili, iri ve renkli küpelerle hareketlendirebilirsiniz.

  Yeni sezonun moda ve güzellik trendlerini takip ederek, havalı ve etkileyici bir stil yaratabilirsiniz. Ayrıca denenmiş güzellik sırları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız aşağıdaki fotoğrafa tıklamanız yeterli olacaktır!

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Ayça Ayşin Turan tarzıyla, Yağmur Tanrısevsin mesajıyla öne çıktı!
   Ayça Ayşin Turan tarzıyla, Yağmur Tanrısevsin mesajıyla öne çıktı!
   Öykü Karayel’in şu neşesine bak! Özge Özpirinçci ise yavaşlamaktan çok mutlu!
   Öykü Karayel’in şu neşesine bak! Özge Özpirinçci ise yavaşlamaktan çok mutlu!
   Burcu Özberk ve Melis Sezen dekolteleri ile konuşuldu!
   Burcu Özberk ve Melis Sezen dekolteleri ile konuşuldu!
   Berrak Tüzünataç’ın seksi pozuna ünlü arkadaşları bile tepkisiz kalamadı!
   Berrak Tüzünataç’ın seksi pozuna ünlü arkadaşları bile tepkisiz kalamadı!
  • Comments are closed.