avatar

Türkiye’nin Online Perdecisi Storcuyuz.com

25 Temmuz 2017
66 defa okundu
Yorum kapali
 • Ev dekorasyonunun vazgeçilmez ürünleri arasında yer alıp birçok eşyalar ile görsel bir kombin hazırlayama yardımcı olan perdeler her geçen gün onlarca farklı modeli ve çeşidi ile dekorasyon sevenlerin karşısına çıkmaktadır. Birçok perde üreticisinin ortaya koymuş olduğu ürünler farklı renk, desen, motif ve tasarımlar ile mağazalarda, dükkanlarda ve AVM’lerde alıcılarını bekliyor. Üreticilerin büyük bir kısmı her sene kreasyonlarını yenileyerek yeni evlenecek veya evini yenileyecek müşterilerine görsel bir şölen sunmaktadır. Eski modellere nazaran kullanılan teknolojiye bağlı olarak birçok yeni ürün evlerin camlarını süslemeye hazır. Dekorasyon meraklıları artık düzenli olarak yenilenen perdeleri dükkân, mağaza ve çeşitli alışveriş merkezlerini dolaşarak satın almalarına gerek yoktur.

  bambu perde

  Perde Almanın En Kolay Yolu

  “Perde almanın en kolay yolu” sloganı ile yola çıkan storcuyuz online platformunu takip etmek suretiyle yeni nesil perdelerin modellerini inceleyebilir, satın alabilir ve bu sektörün modasının nerelerde olduğu konusunda bilgi sahibi olabilir. Ev için perdeleri yenilemeyi düşünen bireylerin birçok satış noktasında çeşitliliğin yer nedeniyle kısıtlandığı ve kataloglardan ürün seçme gibi zorlamaları yaşamadan yüzlerce perde modelleri arasında dilediği seçimi rahatlıkla yapabilir. Perde meraklıları için yapması gereken tek şey storcuyuz.com platformunu ister telefondan isterse de bilgisayarlar üzerinden ziyaret etmeleridir. Globalleşen dünyada ticaretin artık internete kaydığını düşündüğümüzde neden eviniz için en yeni ve en güzel perdelerin ilk defa sizin evinizde neden olmasın. Sizler modayı takip etmek yerine misafirleriniz, dostlarınız ve komşularınız size bakarak evleri için yeni nesil perdelerin görünümünü, tasarımını ve ortama kattığı farklılığı sizde görsün. Bunun için ilk olarak sizlerin Türkiye’nin en büyük online satışının ve tanıtımının yapıldığı platformu ziyaret etmeniz gerekir.

  Perde Modelleri

  Birçok perde üreticisi tarafından her yıl yüzlerce farklı modelin hem yenilendiğini hem de tasarımının geliştirildiğini düşündüğümüzde ortaya birçok farklı ürünün çıktığını görebiliriz. Evleri süsleyen bu ürünlerin farklı modelleri storcuyuz farkıyla zebra perde, stor perde, özel tasarım dijital baskı, tül perde, jaluzi perde, fon perdeler, dikey perde, sunscreen perde, çocuk ve genç odası perdeleri, sinema projeksiyon perdesi ve ip perdeler olarak sınıflandırılmaktadır.

  Bu yazı; Storcuyuz.com’daki bilgilerden ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Bensu Soral, Başak Parlak, Songül Öden ve Yağmur Tanrısevsin aynı mesajı verdi!
  Bensu Soral, Başak Parlak, Songül Öden ve Yağmur Tanrısevsin aynı mesajı verdi!
  Yağmur Tanrısevsin’in afili pozu! Yüsra Geyik’in kafa karıştıran sözü!
  Yağmur Tanrısevsin’in afili pozu! Yüsra Geyik’in kafa karıştıran sözü!
  Hande Doğandemir ve Hazal Subaşı’nın gülünce yüzünde güller açıyor!
  Hande Doğandemir ve Hazal Subaşı’nın gülünce yüzünde güller açıyor!
  Merve Boluğur ve Nilperi Şahinkaya’da etkileyici mini etek pozları!
  Merve Boluğur ve Nilperi Şahinkaya’da etkileyici mini etek pozları!
 • Comments are closed.