avatar

Teknoloji Ürünler Alırken Nelere Dikkat Edersiniz ?

12 Haziran 2017
156 defa okundu
Yorum kapali
 • Teknoloji Ürünler Alırken Nelere Dikkat Edersiniz ?

  Aldığınız ürünle alakalı hizmetinizi internetteki kullanıcılar ile paylaşmak ister misiniz? Örneğin bir cep telefonu aldınız ve gerçekten beklentilerin üstünde bir model olduğunu düşünüyorsunuz. Almakta tereddüt eden kişilerin gönül rahatlığıyla almasını önermek için kullanabileceğiniz kullanıcı yorumları platformu sayesinde yorumlarınızı yazabileceksiniz. Kararsız kişiler için rehber haline gelen yorumbudur.com sitesi sayesinde ürün almakta çekinen kişiler kafalarındaki soru işaretlerine cevaplar bulacak. Diyelim ki alacağınız telefon 4G özelliğe sahip olsun istiyorsunuz. Bunun için sitenin “Özellikler” kısmından 4G seçeneğini seçip, o özelliği bulunduran cihazları öğrenebilirsiniz. Ya da aklınızda bir telefon modeli var ve siz onun teknik özelliklerinden ziyade kullananların yorumlarıyla ilgileniyorsunuz, o halde sitenin “İlginizi Çekebilir” kısmındaki ürünlerden seçim yapıp binlerce yorum arasından filtreleme yapabilirsiniz.

  Sorularınıza Cevap Var

  Almak istediğiniz bir ürün hakkında çeşitli tereddütleriniz var ve sorularınıza cevap alamıyorsunuz. O halde hemen siteye girip yorum filtreleme seçeneği sayesinde sadece merak ettiğiniz soruların binlerce ağızdan cevaplarına ulaşabilirsiniz. Site filtreleme özelliğini vakit kaybetmeden aradıklarınızı bulmanız için geliştirmiş durumda. Bir markaya dair yüzlerce model hakkında yorum yazabilirsiniz. Eğer cevap bulamadıysanız siteye bir yorum da siz bırakın, yorumunuzu gören kişilerin konu hakkında bilgisi varsa hemen yanıtlasınlar.

  İkilemde Kalanlar İçin İdeal

  IOS mu yoksa Android mi, Samsung mu yoksa Apple mı… Bunun gibi birçok soru aklınızı karıştırıyorsa ve bir türlü almak istediğiniz cihaz konusunda emin olamıyorsanız sitenin kullanıcı tavsiyeleri kısmından faydalanabilirsiniz. Bu kısımda sizin sorularınıza cevap vermeye hazır onlarca insan var ve bu kişiler hiç tanımadığı insanların bir ürünü gönül rahatlığıyla alması için orada bulunuyor. Gerektiği yerde ilgili markayı eleştiren, boş yere abartı yapmayan kullanıcılar sizlere nesnel bir şekilde yol göstermeler yapıyor.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Yönlendirme Kelebek Magazin
   Yönlendirme Kelebek Magazin
   Özel Günler İçin Hediye Çiçek Tercihleri
   Özel Günler İçin Hediye Çiçek Tercihleri
   Düğün Anılarını Biriktirmek
   Düğün Anılarını Biriktirmek
   Her uçağın Başına Gelebilecek 12 Rötar Sebebi
   Her uçağın Başına Gelebilecek 12 Rötar Sebebi
  • Comments are closed.