avatar

Sizi Aşçı Moduna Sokacak Enfes Mutfak Önlükleri

25 Temmuz 2017
89 defa okundu
Yorum kapali
 • Sizi Aşçı Moduna Sokacak Enfes Mutfak Önlükleri

  Mutfaklar evlerimizde en çok değer verilen bölümler arasında yer alır. Bununda başlıca sebebi; bayanlar tarafından günün büyük bir bölümünde burada bulunmasından dolayıdır. Her bayan mutfağının güzel ve düzenli olmasını istediği gibi aynı zamanda burada kullandığı ürünlerinde kullanışlı, kaliteli ve gösterişli olmasına özen gösterir. Sinay markası mutfağına özen gösteren siz değerli bayanlara yeni tasarladığı mutfak önlüklerini sunmaktadır. Markanın ev tekstil ürünleri arasında yer alan bu ürünler kullanışlılığının yanı sıra harika tasarımları ile de ön plana çıkmaktadır.

  T. Pıtırcık - Desenli Mutfak Önlüğü

  Neden Mutfak Önlüğü

  Mutfaklarda yapılan işlemlere bakıldığında özellikle ankastre ocak ile mutfak tezgahında yapılan işlemlerin günlük kıyafetlerimize yağ, su, kir ve herhangi bir şeyin sıçramasına karşılık mutfak önlüğü koruyucu görevi görür. Bu görevinin yanı sıra kullanıcılarına pratiklikte sağlamaktadır. Özellikle kadınların mutfakta vakit geçirdikleri sırada en çok kullandıkları havlu ürünleri artık önlüklere monte edilebilmektedir. Sinay ev tekstilin sizler için ürettiği önlüklerin ön kısmına düğme aracılığı ile monte ettiği havluyu rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde mutfağınızda havlu aramanıza gerek kalmadan dilediğiniz zaman ihtiyacınız ölçüsünde kullanır ve kirlendiğinde yıkamak istediğiniz zaman düğmelerini açıp çamaşır makinenizde rahatlıkla yıkayabilirsiniz. Bu ürünler sizler sizleri sadece kullanışlılık bakımında değil aynı zamanda renkli ve canlı tasarımları ile de şaşırtacaktır. Mutfağınızda kullandığınız her ürün için gereken özeni gösterdiğiniz gibi önlük tercihinde de kalitenin ve güvenin tek adresi olan Sinay ev tekstili ürünleri arasında yer alan önlükleri tercih edebilirsiniz.

  Rose - Desenli Mutfak Önlüğü

  Mutfak Önlüğü Setleri

  Sinay markasının en güzel tasarımları arasında yer alan aşçı önlükleri ile kendi mutfağınızda aşçı moduna gireceksiniz. Markanın ürün gamında yer alan önlükler tek parça halinde bulunduğu gibi 5 parçadan oluşan Tek parça halinde bulunduğu üretildiği gibi ürün koleksiyonunda 5 parçadan da oluşan önlük takımları bulunur. Önlük takımları; önlük, mutfak eldiveni, aşçı şapkası, havlu ve el bezinden oluşmaktadır. Ürünler kullanışlılığının yanı sıra tasarımları bakımından da her mutfağa gidecek şekilde çeşitli renk, desen ve tasarımlarda üretilmektedir. Tercihinize uygun önlükler ile mutfakta vakit geçirmeyi bir zevk haline dönüştürebilirsiniz.

  Rose - 5 Parça Mutfak Önlüğü

  Bu yazı; Sinay.com.tr’deki yazılardan ve görsellerden derlenerek hazırlanmıştır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettür giyimde sonbahar stili
  Tesettür giyimde sonbahar stili
  Tesettür giyimde favori dış giyim parçaları nelerdir?
  Tesettür giyimde favori dış giyim parçaları nelerdir?
  Minimal Giyimde Nelere Dikkat Etmeliyiz?
  Minimal Giyimde Nelere Dikkat Etmeliyiz?
  Tesettür tulumun şıklığına şans vermeyi denediniz mi?
  Tesettür tulumun şıklığına şans vermeyi denediniz mi?
 • Comments are closed.