avatar

Size aşık olduğunu gösteren 8 işaret

27 Ocak 2018
29 defa okundu
Yorum kapali
 • Size aşık olduğunu gösteren 8 işaret

  Size aşık olduğunu gösteren 8 işaret3 gün önce

  Bir erkeğin aşık olduğunu anlamak için sözlerinden fazla davranışlarına bakmak gerekiyor. En yakın arkadaşınız “Yüksek Topuklar” olarak, erkeklere sorduk ve erkeğin aşık olduğunu belli eden işaretleri öğrendik. Şimdi, siz kıymetli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

  Önceliği size veriyorsa…

  Pazartesi gecesi bir kadın “Bunu niye yapmıyoruz?” dediğinde erkek yaparsa onun aşık olduğunu bilirsiniz. Kadını kendi arkadaşlarından faik tuttuğu vakit aşıktır.

  Tam 1 yıllık ihtiyacınız için OMO deterjan kazanabilirsiniz;
  çekiliş yok, herkese armağan var!

  Detaylı bilgi için tıklayın, siz de kazanın!

  İhtiyaçlarınızı önemsiyorsa…

  Kadının canı çekerse ona gözleme getirmek için gece yarısı yataktan kalkar. Sırf canınız istiyor diye, sabah kahvesi yapar. Yani, aslında sizin ihtiyaçlarınıza ehemmiyet verdiğini gösterir.

  Memnun etmek istiyorsa…

  Bir erkek aşık olduğunda, kadınını mesut ve memnun etmek ister. Bazen kolay görünen davranışlarında mühim anlamlar vardır. Sizi sıcak tutmak için battaniyeyle sarıyorsa, restoranda evvel sizin için sipariş veriyorsa, kahvenizi sütsüz içmediğinizi bilip evde süt alıyorsa, size aşık olabilir.

  Her zamankinden mutluysa…

  Çok şen göründüğünde… Birdenbire fazla mutludur ve farklı görünür. Arkadaşlarına ve ailesine birdenbirde fazla diri geldiğinde aşıktır.

  Evde eşyalara ruhsat veriyorsa…

  Kızın kadınca ıvır zıvırını evde bırakmasına ruhsat verdiğinde erkeğin ‘ciddi’ aşık olduğunu bilirsiniz. Birdenbirde kadınca bir dekordan gurur duyar. Kadının beğendiği eşyaları alır. Kadının tamponlarını lavabonun altına saklamasına ruhsat verir.

  Daha iyi olmak istiyorsa…

  Kendine daha iyi bakmaya ve uzun vadeli düşünmeye başlar. Parasal, fiziksel ve öbür her konuda… Düzenli duş alır, iyi giyinmeye çalışır, güzel koktuğundan emin olmak ister. Okulunu, işini daha iyi konuma getirmek için çalışır.

  Başka kadınları siliyorsa…

  Erkekleri delice aşık oluncaya kadar çeşitliliği severler. Bir kadını gerçekten isterse, diğer birini elde edebilmek onun için mühim değildir. Sadece aşık olduğu kadını görmek ister. Erkek aşık olduğunda, diğer kadınlar onun için bir mana anlatım etmez.

  Derinliklerinizde hissediyorsanız…

  Aslında, kadının bir erkeğe “bana aşık mısın?” diye sorması gerekmeyecektir. Eğer aşıksa, kadın bunu kalbinin derinliklerinde hisseder.

  Tam 1 yıllık ihtiyacınız için OMO deterjan kazanabilirsiniz;
  çekiliş yok, herkese armağan var!

  Detaylı bilgi için tıklayın, siz de kazanın!

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
  • Comments are closed.