avatar

Rüyada Adam Öldürmek

10 Haziran 2016
119 defa okundu
Yorum kapali
 • Rüyada Adam Öldürmek

  Rüyada adam öldürmek, öldüren kişi ve öldürülen kişinin varlığına göre değişik anlamlara gelebildiği için rüyanızdaki detayları olabildiğince hatırlamaya çalışın. Zira bazen çok küçük farkların büyük yorum değişimlerine sebep olması ve bu nedenle beklentilerin de değiştirilmesi gerektiği aşikar.

  Rüyanızda haksız bir şekilde birisini öldürüyor ve bunu kasıtlı olarak yapıyorsanız, son zamanlarda çok fazla günah olarak addedilebilecek eylemlerde bulunduğunuz söyleyebilir. Dolayısıyla bilhassa dini hassasiyetleri olanlar, kendi davranışlarına biraz dikkat etmeli ve günahları için tövbe etmeliler. Özellikle de kul hakkı yemek gibi konularda yaptığınız dikkatsizlikler, manevi anlamda bir süredir size zarar veriyor ve bunların vicdani ağırlığından kurtulabilmek için hatalarınızı da telafi etmeye çalışın.

  Eğer rüyanızda kendi nefsinizi öldürüyorsanız, hayırlı şeylerin başınıza geleceğini ve kendinizi kötü işlerden koruyacağınız anlamına gelmektedir. Bazen kişinin kendi nefsi rüyasında karşısında bir insan formunda görünebilir ve bu öldürülen kişinin tam olarak kim olduğunu bilmek bu nedenle çok önemlidir.

  Bir başkası rüyanızda sizi öldürüyorsa bunun ömrünüzün uzunluğuna yorulduğu ve hayırlı bir hayat süreceğiniz anlamına geldiğini de belirtelim. Özellikle de bir süredir hastalıklar yaşayanlar ve hayati riski olanlar, bu sorunlardan kurtulacaklardır ve önlerinde kendilerini uzun bir hayat beklemektedir.

  Rüyanızdaki kişi sizi öldürüyorsa ve bunu boğazlayarak yapıyorsa, bir süreliğine sıkıntılar ve zulümler çekeceğiniz söylenebilir. Dolayısıyla ailesinda patlamaya hazır sıkıntılar olanlar ve dostlarıyla çekişme içerisinde olanlar, bu sıkıntılardan bunalabilir ve kederli bir hale gelebilirler. Diğer öldürülme şekillerinin hayra işaret etmesine karşın boğazlanmanın farklı yorumlandığını gözden kaçırmayın.

  Kendi çocuğunu rüyasında öldürenler ise beklemedikleri bir gelir-rızık bulacaklar ve bunu hayırlı işler için kullanacaklar demektir. Savaş meydanında rüyasında öldürülenler ise maddi gelir anlamında refaha erecekler ve işlerinde iyileşmeler yaşanacak.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  4-10 Haziran 2018 haftalık burç yorumları!
  4-10 Haziran 2018 haftalık burç yorumları!
  Haziran 2018 aylık burç yorumlarınız! Haziran ayında burçları neler bekliyor?
  Haziran 2018 aylık burç yorumlarınız! Haziran ayında burçları neler bekliyor?
  Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (5 Haziran 2018)
  Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (5 Haziran 2018)
  Bu gece yaşanan Akrep Yeniayı’nın burçlara etkileri
  Bu gece yaşanan Akrep Yeniayı’nın burçlara etkileri
 • Comments are closed.