avatar

Rüyada Adet Kanaması

14 Haziran 2016
173 defa okundu
Yorum kapali
 • Rüyada Adet Kanaması

  Rüyada adet kanı görmek, rüyayı gören erkekse genel anlamda kaygı ve endişe duygularını yansıtır ve bu nedenle önünüzdeki günlerde hiç hoşunuza gitmeyecek haberler alma ihtimaliniz mevcut. Bu haberler arasında sağlık sorunları da olabilir ekonomik ve ailevi duruma ilişkin bazı haberler de bulunabilir. Dolayısıyla son zamanlarda endişe ettiğiniz bir konu varsa, maalesef bu endişeleriniz gerçek olma ihtimaline sahip.

  Fakat rüyada adet kanını gören kişi bir kadınsa, tam tersi şekilde iyilik ve güzelliklerin o kişiyi bulacağı, iş ve aile hayatında güzel şeylerin başına geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Özellikle de bir süredir bir yerden haber bekleyenler, bu haberi artık alabilir ve bu sayede hayatlarını biraz daha düzene sokabilirler.

  Rüyada Adet Kanaması Görmek

  Eğer rüyada direkt olarak adet görüyorsanız ve onun kanına bakıyorsanız, etrafınızdaki insanları panik ve telaşınız ile biraz rahatsız etmeye başladığınız söylenebilir. Pimpirikli bir karaktere sahip olanlar, hem ailelerini hem de iş arkadaşlarını bu huyları yüzünden rahatsız etmeye başlamış olabilirler. Fakat bekar birisinin bunu görmesi, zaman zaman kısmetinin açılacağı şeklinde de yorumlanabilmektedir.

  Rüyada Adet Pedi Görmek

  Adetli dönemlerde kullanılan pedleri rüyanızda görüyorsanız, cinsiyete göre farklı yorumlamalar yapılmaktadır. Adet pedini gören kişi bir erkekse, günlük hayatında yanlış işler yapıyor olabilir ve özellikle de onu kullanan kişiler tarafından üzülüyor olabilir. Adet pedini gören kişi bir kadınsa, kısa zaman içerisinde birisini kırdığını veya kıracağını da düşünebilir.

  Rüyada Adet Kanı Temizlemek

  Eğer adet kanınız rüyanızda kıyafetlerinize bulaştıysa ve onu temizlemek için çaba gösteriyorsanız, artık hayatınızın sıradan gidişatından sıkıldığınız ve bir değişiklik yapmak istediğiniz varsayılır. Dolayısıyla hem iş dünyasında hem de aile hayatında hoşunuza gitmeyen, size çok sıkıcı gelen bir şeyler var demektir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  4-10 Haziran 2018 haftalık burç yorumları!
  4-10 Haziran 2018 haftalık burç yorumları!
  Haziran 2018 aylık burç yorumlarınız! Haziran ayında burçları neler bekliyor?
  Haziran 2018 aylık burç yorumlarınız! Haziran ayında burçları neler bekliyor?
  Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (5 Haziran 2018)
  Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (5 Haziran 2018)
  Bu gece yaşanan Akrep Yeniayı’nın burçlara etkileri
  Bu gece yaşanan Akrep Yeniayı’nın burçlara etkileri
 • Comments are closed.