avatar

Rüyada Adam Bıçaklamak

10 Haziran 2016
120 defa okundu
Yorum kapali
 • Rüyada Adam Bıçaklamak

  Adam bıçaklamak genel olarak geçmişte yaptığınız kötü bir olaya işaret eder ve bu yaptığınız şeyden üzgün, pişman olduğunuz şeklinde yorumlanır. Hem isteyerek hem de istemeden olabilecek olan bu kötü davranışlar sebebiyle şu anda pişmanlıklar yaşıyor olabilir, hatta bunu kendinize bile itiraf edemiyor olabilirsiniz. Bilhassa çok yakından tanıdığınız kişilere karşı yaptığınız adaletsizlikler ve kırıcı davranışlar gündeminizde olmalı. Fakat bu yorum rüyada bıçaklanan kişinin ölmediği düşüncesi üzerinden yapılmaktadır ve bıçaklanan kişinin ölmesi halinde başka bir yorum getirilmektedir.

  Rüyada Bıçaklanan Kişinin Ölmesi

  Eğer rüyanızda gördüğünüz kişiyi bıçaklıyor ve onu öldürüyorsanız, o tarzda bir insan yakın zamanda hayatınıza dahil olacaktır ve bazen size çok yakınlaşacaktır. Bu yeni gelen insanla birlikte çeşitli maceralara ve ortaklıklara yelken açabilir, hayatınızın yönünü değiştirebilirsiniz. Fakat hali hazırda tanıdığınız birisini bıçaklayıp öldürdüyseniz, o kişiyle bundan sonra hiç kopmamak üzere samimi ve yakın bir bağ kuracağınız anlamı aktarılmaktadır.

  Her ne kadar bazı rüya yorumcuları, bunun gelecek günlerdeki sıkıntıların bir işareti olduğunu belirtseler de, diğer yorumcular yukarıdaki paragraftaki anlam konusunda genel olarak anlaşmış durumdalar.

  Kavga Edip Bıçaklamak

  Eğer rüyanızdaki kişiyle önce kavga ediyor ve sonra dayanamayıp bıçaklıyorsanız, hem insanlar ile ilişkileriniz bozulacaktır hem de hayatınızın düzeni bozulacaktır. Bilhassa aile ve arkadaş çevresinde süregelen rahatsızlıklara sahip olanlar, artık sorunların gözardı edilmesini sağlayamayacak ve tartışmalara mahal vereceklerdir.

  Yanlışlıkla Birini Bıçaklamak

  Rüyanızda bir insanı yanlışlıkla ve el kaymasıyla bıçaklıyorsanız, yanlış bir iş yapacağınız belirtilmekte. Buna yanlış bir işe girişmek, yanlış okula gitmek, yanlış evlilik yapmak gibi pek çok farklı alan dahil. Eğer yanlışlıkla bıçaklanan kişi ölmediyse, bu hataları yapmanıza karşın bunlardan zarar görmeden geri döneceğinize delalettir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  4-10 Haziran 2018 haftalık burç yorumları!
  4-10 Haziran 2018 haftalık burç yorumları!
  Haziran 2018 aylık burç yorumlarınız! Haziran ayında burçları neler bekliyor?
  Haziran 2018 aylık burç yorumlarınız! Haziran ayında burçları neler bekliyor?
  Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (5 Haziran 2018)
  Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (5 Haziran 2018)
  Bu gece yaşanan Akrep Yeniayı’nın burçlara etkileri
  Bu gece yaşanan Akrep Yeniayı’nın burçlara etkileri
 • Comments are closed.