avatar

İlişkinizde mutlu olmak için 5 tavsiye

27 Şubat 2018
24 defa okundu
Yorum kapali
 • İlişkinizde mutlu olmak için 5 tavsiye

  Sevgilinizle mesut günlerinizi özlüyor musunuz? İlişkiniz sıradanlaşmayı mı başladı? Yeniden tutkulu olmak ve her anınızdan memnun olmak için tavsiyelerimiz var. Hayatta mesut olmak için kendinize talih verin ve önerilerimizi uygulayın!

  Özel olduğunu hissettirin!

  Biz kadınlar, iltifat duymaktan hoşlanıyoruz ve buna sadece bizim ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Oysaki erkekler de hoş göründüğünü, kuvvetli ve yetenekli olduğunu duymak istiyor.

  Günde en az bir defa sevgilinizi takdir edin, abartıya kaçmadan iltifat edin. Sevildiğini hissedince, size kendini daha yakın hissedecektir.

  Öpüşmenin sihrini keşfedin!

  Öpüşmenin faydaları var! Çiftleri birbirine yakınlaştırıyor, daha mesut ve tutkulu olmasını sağlıyor. Bir anda sevgilinizi öpün veya sarılın. Fiziksel olarak temasta bulunmak, döşek odasındaki ateşi bile yükseltir.

  Her gün sevgilinizi öpün veya sarılın. Özellikle, sizi ilk gördüğü anda gülümseyin sarılmanız sihirli bir tesir yaratacaktır.

  Sevdiği yemekleri pişirin!

  Dünyaya geldiğimiz ilk andan itibaren beslenme bizim için fazla önemli… Karnımız doyduğunda kendimizi güvende hissederiz, sevildiğimizi anlarız. Özellikle, erkekler laf konusu olduğunda gerçekten de kalbine giden yol midesinden geçer.

  Özenerek, sevdiği yemekleri pişirin. Güzel tabaklar eşliğinde sunun. Bunu yapmak için sene dönümü gibi hususi günleri beklemeyin, her günü Sevgililer Günü’ne çevirin.

  Birlikte hayatı yaşayın!

  Bazı çiftler, günlük hayatın koşturmacasına kendini kaptırır. Akşam yemeğinden sonra koltuğa uzanıp sosyal medyada zaman öldürür. Oysaki, dünya hepimize yetecek kadar büyük! Beraber film izleyin, tiyatroya gidin veya yürüyüş yapın.

  Hayatın içinde olmak için fazla nakit harcamanıza gerek yok. Piknik sepeti hazırlayıp kahvaltıya yakınınızda bir yeşillik alana gidin. Kahvaltı sonrası yürüyüş yapın, bu ikinizi de mesut edecektir.

   Tıkla oku: Bu davranışlar erkekleri mutsuz ediyor! Mutlu olduğunuzu hissettirin!

  Erkekler, süper kahraman gibi hissetmek ister. Kadının hayatında güzelliklere vesile olduğunu bilmek ister. Sizin mutluluğunuz, erkeği de mesut eder. Bu yüzden, gülümseyerek mutluluğunuzu belli edin. Sizin için bir şey yaptığında teşekkür edin. Sevişme sonrası ona sarılın, beraber olmanın sizi harika hissettirdiğini söyleyin.

  Kendini kuvvetli hisseden erkek, daha fazlasını yapmak için cesaret bulacaktır. Unutmayın ki en katı görünen erkek bile annesinin kuzusudur ve sevginin açamayacağı kapı yoktur.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
  • Comments are closed.