avatar

İç Giyim Dünyasında Fantazi Gecelik Özeldir

1 Ağustos 2016
179 defa okundu
Yorum kapali
 • İç Giyim Dünyasında Fantazi Gecelik Özeldir

  Bayanların gizli dünyası olan iç giyim ürünleri son yıllarda ki gelişimi ile moda sektörünün gözbebeği haline geldi. Yeni nesillerin iç giyimde modernlik ve şıklık aramaları iç giyim ürünlerinin daha albenili hale gelmesine yol açarken  sutyen takımları kadar fantazi  gecelik modellerin de sıkça tercih edilen iç giyim arasında yer alıyor.

  fantazi-gecelik-modeli

  Bayanların bir gecelikten ilk bekledikleri elbette ki akşamları uyku sırasında rahatlık vermesi ancak partnerleri ile sürdürdükleri ilişkilerine de heyecan katabilmek amacıyla rahat olduğu kadar kışkırtıcı özelliğe sahip tasarımları aradıkları görülüyor. Mutlu bir ilişkinin sırrının cinsel yakınlıkla bağlantılı olması fantazi gecelik olarak nitelendirilen dantel işlemeli transparan ve çekici geceliklerin tercih edilmesinde en önemli etken .

  Özellikle evlilik arifesinde olan gelin adaylarının evliliklerinin ilk cinsel hayatlarını görsel olarak unutulmaz hale getirmek üzere sıklıkla farklı tasarımlarda ki gecelikleri aradıkları gözlemleniyor. Evlilik setleri olarak bilinen bu gecelik takımları fantazi gecelik modellerine örnek olarak verilebilecek ürünler arasında yer alıyor. Dantellerin uyumlu kullanımı , saten kumaşın etkileyiciliği ve transparanlık özelliği fantazi gecelik ürünlerinde ilk aranan özelliklerden. Yeni evlenecek bayanların tercihi genelde beyaz renkten yana olsa da fantazi gecelik modellerin de siyahın cazibesi eskimeyen bir tercih olarak satın alım kararına etki ediyor.

  Gecelik olarak alınan ürünlerde dantel kullanımının uyku sırasında rahatsız edileceği düşünülse de son dönemde iç giyim moda sektörünün gelişmesi ile dantellerin yumuşak bir dokunuşa sahip olması fantazi gecelik modellerinin ciltte herhangi bir rahatsızlığa yol açmadan bütün gece kullanılmasını sağlıyor. Bu nedenle cilt uzmanları fantazi gecelik alımlarında  kaliteli markaların tercih edilmesini öneriyorlar.

  fantazi-gecelikler

  Fantazi gecelik modelleri genellikle tek parçadan oluşan modeller olsa dahi son dönemde ikili parçadan oluşan modellerde sıklıkla satışa sunuluyor. Geceliğin üzerine eklenen bir bolero ya da geceliğin alt üst takım olarak satılması fantazi gecelik modellerinde ki değişimi ortaya koyuyor. Eski dönem geceliklerinin pamuklu kumaştan, az işlemeli rahatlığın ön planda olması söz konusu iken yeni nesil geceliklerde rahatlık faktörünün önemi değişmeksizin daha renkli, fırfırlı, desenli  ve transparan özelliklerde olduğu göze çarpıyor. Günümüzde her bayanın dolabında olması gereken fantazi gecelik modellerini incelemeden iç giyim alışverişinizi yapmayın.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Qras, Bomonti Showroom’daki Lansmanı İle Merhaba Dedi
   Qras, Bomonti Showroom’daki Lansmanı İle Merhaba Dedi
   Muhafazakâr Giyim Dünyasının Duayen İsimleri Lifestyle Turkey’de!
   Muhafazakâr Giyim Dünyasının Duayen İsimleri Lifestyle Turkey’de!
   5 Ünlü Erkek Moda Tasarımcısının Milyon Dolarlık Evleri
   5 Ünlü Erkek Moda Tasarımcısının Milyon Dolarlık Evleri
   2019 Kış Sezonu Kaş Trendlerine Doğallığın Gücü Damga Vuracak
   2019 Kış Sezonu Kaş Trendlerine Doğallığın Gücü Damga Vuracak
  • Comments are closed.