avatar

Düğününüzde bu trendlerden uzak durun!

27 Şubat 2018
28 defa okundu
Yorum kapali
 • Düğününüzde bu trendlerden uzak durun!

  Düğününüz, diğerlerinden farklı olsun istiyorsanız bazı trendlerden ırak durmanız gerekebilir. Her düğün, kendine özgü detaylara sahiptir. Ancak bazı trendler, düğünleri eş hale getirmeye başladı. Özel gününüzü planlamadan evvel ırak durmanız gereken trendlere bir göz atın istedik. Yüksek Topuklar ekibi olarak, düğünde ırak durulması gereken trendleri derledik.

  Farklı bir düğüne imza atmak sandığınız kadar zor değil! Modası geçmiş trendleri bir kenara bırakın ve daha orjinal bir düğün organize edin. Üstelik bunun için fazla nakit harcamanıza da gerek yok. İşte kusursuz ve farklı bir düğün için ırak durmanız gereken trendler…

  Slayt gösterileri mazide kaldı!

  Çoğu düğünde tercih edilen slayt gösterilerinden ırak durun. Gelin ve damadın fotoğraflarından oluşan bu gösteriyi daha farklı bir şekilde organize edebilirsiniz. Mesela, fotoğrafları ekrana yansıtmak yerine masalara serpiştirin. Kır düğünü yapıyorsanız ağaçlara tutturabilirsiniz. Bunun gibi birçok dizi dışı düşünce bulmanız mümkün.

  İlk dansınız farklı olsun!

  Düğünlerde klasikleşen ilk dansı orkestra eşliğinde yapmak yerine kendiniz bir parça belirleyin ve onu söyleyin. Hem söyleyip hem dans etmek, fazla daha eğlenceli ve farklı olacaktır. Şarkı söylemek size sıcak gelmiyorsa, orijinal bir dans konsepti tercih edebilirsiniz.

  Süslemelerde abartıya kaçmayın!

  Özellikle masa süslemelerinde tercih edilen şamdanlar artık son radde demode. Şamdan yerine daha farklı objeler ve aksesuarlar kullanabilirsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak harika süslemeler bulabilirsiniz.

  Tüm geceyi tek bir gelinlikle geçirmeyin!

  Düğünde tek gelinlik giymek, artık eskide kaldı. Aynı gelinlikle bütün geceyi geçirmektense birkaç adet gelinlik değiştirerek stilinizi konuşturabilirsiniz. Dans ve tempo giderek artacağı için, ilerleyen saatlerde gelinlik yerine rahat ve şık bir giysi tercih edebilirsiniz.

  Demode taç fikirlerinden kurtulun!

  Son yıllarda fazlasıyla tercih edilen çiçekli taçlardan kurtulmanın zamanı geldi. Çiçekli taçlar yerine farklı saç aksesuarları tercih edebilirsiniz. BuBunun yerine daha farklı tarzda saç tasarımlarına yer vermek gelin olarak sizi daha çağdaş ve farklı kılar.

  Bohem düğün konseptinden vazgeçin!

  Pinterest’ten ilham alınan bohem düğünler artık alelade hale geldi. Bunun yerine farklı ve eğlenceli temalar tercih etmelisiniz. Zevkinizi ve tarzınızı yansıtan fikirler, düğününüzü orijinal kılacaktır.

  Modası geçmiş fikirlerden ırak durun!

  Şeker masaları, gülünç yazıların olduğu pankartlar artık eskiyen trendlerin arasında. Bu fikirleri bir kenara bırakın ve daha yaratıcı dokunuşlar yapmak için fikirler düşünün. Mesela, düğünün olduğu alana ufak bir dekor yerleştirebilirsiniz. Böylece, düğüne gelenlerle beraber unutulmaz karelere sahip olabilirsiniz.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
  • Comments are closed.