avatar

Akrep’te reytingler fena ama sırlar da bir bir ortaya dökülüyor!

25 Nisan 2021
4 defa okundu
Yorum kapali
 • Akrep’te reytingler fena ama sırlar da bir bir ortaya dökülüyor!

  STAR TV’nin, 1441 Productions imzalı beğeni ile izlenen dizisi ‘Akrep’, 19’uncu bölümüyle ekrana geldi. Perşembe akşamları yayınlanmakta olan dizinin 19.bölümünde heyecan yüksekti. Ancak dizinin reytingleri ile heyecanı arasında ciddi farklar var… Dizi, dün akşam tüm kişilerde 39.olurken, AB’de 64. ve ABC1’de ise 41. sırada yer alabildi

  Perşembe rekabetinde Camdaki Kız ve Bir Zamanlar Kıbrıs dizilerinden sonra Akrep’in çok ciddi bir izleyici kaybı yaşadığı görülüyor. 26 bölüm garanti ile yayına başladığı belirtilen dizinin dün akşamki 19.bölüm sonuçları hiç de iç açıcı değil… Demet Akbağ ve Evrim Alasya ikilinin güçlü performansı da izleyicinin diziye gelmesine yeterli olmuyor… Akrep’in 20. yeni bölümü 29 Nisan perşembe akşamı yayınlanacak. Videodan yeni bölümden ilk detayları öğrenebilirsiniz.

  SIRLAR BİRER BİRER AÇIĞA ÇIKTI

  Duru, Perihan’ın Ahmet’i sırf Ferda ve Aras’tan intikam almak adına çıkarmak istediğini kapı ardından duyunca tepkisi sert oldu. Ahmet’in, Ferda ve Aras’a bilenmesini isteyen Perihan kararından dönmedi. Duru, Aras’a kurulan tuzaktan sonra Perihan’la aynı evde yaşamak istemedi ve oğlunu alarak Aras’ın yanına gitti. Duru, Perihan’ın planını Aras’a, Aras ise Ferda’ya anlattı. Açığa çıkan sırlar bununla da kalmadı. Ahmet de Ferda’nın kendisini vurdurmak için adam tuttuğunu öğrendi. Efe ise Ferda’nın evine gelerek Ahmet’in her şeyi öğrendiğini söyledi ve Ferda’yı uyardı.

  FERDA AHMET’LE BARIŞARAK PERN’I GAFİL AVLADI
  Perihan anlaşmayı bozunca Ferda evine giderek ona meydan okudu. Sonra da soluğu Ahmet’in yanında aldı. Ahmet’i öldürmek için tuttuğu kiralık katilin parasını Perihan’ın verdiğini söyleyince Ahmet’in de aklı karıştı. Ferda, daha büyük bir hamle yaparak Ahmet’e yeniden birlikte olmayı teklif etti. Kızı ile birlikte bir aile kurma düşüncesiyle Ahmet yumuşadı ve Ferda ile işbirliğine yanaştı.

  ARAS PERN’IN HAYATINI KURTARDI
  Ferda’dan duyduklarından sonra Ahmet rahat durmadı ve Aras’ın evini yakmaya kalktı. Perihan, Duru, Aras ve Can bebek alevler arasında kaldı. Aras, önce Duru ve bebeğini ardından ise Perihan’ı evden sağ salim çıkarmayı başardı. Perihan, Aras’ı da konakta misafir etti ve artık ödeştiklerini söyledi. Ancak barışmaya yine yanaşmadı.

  FERDA, PERN’DAN SOYADINI İSTEDİ
  Ferda, Perihan’la görüştü ve isteklerini sundu. Şahin’in hayatı karşılığında Perihan’ın şirketinde hisse sahibi olmak isterken, Emgen soyadını almaya kararlı olduğunu belirtti. Ferda, Berna olmak istiyordu. Perihan gittikten sonra kızlarıyla buluşan Ferda, onların hayatını kurtarabilmek için Ahmet’le evleneceğini söyleyince Merve ve Ayşem duydukları karşısında şoke oldular.

  PERN, ŞAHİN’İN CANIYLA TEHDİT EDİLDİ
  Şahin ve Ahmet cezaevine sevk edildi. Ahmet bu sırada Şahin’in peşine adam takarak onu durmadan tehdit etti. Perihan’dan istediklerini almak için Şahin’e 3 gün ömür biçti. Perihan, Şahin’i cezaevinde korumak için adam tuttu ancak Ahmet adamı yaralayarak kararlığını gösterdi. Perihan ise Ahmet ve Ferda karşısında köşeye sıkıştığını hissetti ve mecburen Ferda’nın istediklerini vermeyi kabul etti.

  FERDA ‘EMGEN’ SAHNEYE ÇIKTI
  Ferda ve Ahmet’in planı işledi. Perihan bir toplantı düzenleyerek hisselerini devrettiğini söylerken, şirketin yeni hissedarı ve yönetim kurulu üyesi olarak içeri Ferda ve onunla birlikte Ahmet girdi. Ferda toplantıda kendini Emgen soyadıyla tanıttı.

  ‘Akrep’ heyecan dolu yeni bölümüyle perşembe Star TV’de!

  Özel içerikler youtube kanalımızda
   

   

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Kim Milyoner Olmak İster’de tartışma yaratan “Menemen” sorusu
   Kim Milyoner Olmak İster’de tartışma yaratan “Menemen” sorusu
   Görenler tanıyamıyor! İşte Ebru Gündeş’in hiç bilinmeyen fotoğrafları
   Görenler tanıyamıyor! İşte Ebru Gündeş’in hiç bilinmeyen fotoğrafları
   Gülşen’in konserinde Galatasaray’a küfür! Ne yapacağını bilemeyen şarkıcı sahneden ayrıldı
   Gülşen’in konserinde Galatasaray’a küfür! Ne yapacağını bilemeyen şarkıcı sahneden ayrıldı
   İzmir depreminde ikiz yeğenlerini kaybeden İclal Aydın, ölüm yıl dönümünde yaptığı paylaşımla duygulandırdı
   İzmir depreminde ikiz yeğenlerini kaybeden İclal Aydın, ölüm yıl dönümünde yaptığı paylaşımla duygulandırdı
  • Comments are closed.