avatar

16 Ocak 2018 günlük burç yorumu

21 Ocak 2018
30 defa okundu
Yorum kapali
 • 16 Ocak 2018 günlük burç yorumu

  16 Ocak 2018 günlük burç yorumu3 gün önce

  Bugün burcunuz sizin için neler söylüyor? 16 Ocak 2018 Salı gününün burç yorumlarını, “Yüksek Topuklar” ekibi sizler için hazırladı. Astroloji ile ilgilenenlere bilgi veren yazımızda, hangi burcu neler bekliyor öğrenebilirsiniz.

  Günlük burç yorumları 16 Ocak 2018 KOÇ BURCU

  Sevgili Koçlar, hayatınızdaki kariyer, cemiyet ve saygınlık konularına kuvvetli bir odaklanma sağlayan bir döneme giriyorsunuz. Performans, hedefler, çalışma, mesuliyet ve hırs konusunda çok güçlüsünüz. Sorumluluklarınızın farkına varacaksınız. İş dünyasına, her zamankinden daha dikkatli davrandığınız hissi ile yenilenme ve canlanma duygusu olabilir. Ani dürtülere ve öfkelere dikkat edin. Çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizi yumuşatmak için mükemmel bir zamandasınız.

  BOĞA BURCU

  Sevgili Boğalar, deneyimlerinizi genişleteceğiniz ve hayatınızın amacı konusunda motive olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Sağlam bir plana sahip olacaksınız. Rutininizdeki değişiklikler sizi tazeleyecek ve sizi farklı yollara yönlendiren etkinlikler başlayacak. Eğitimle ilgili seyahatler gerçekleşebilir. Bu seyahatler doğrultusunda yeni başlangıçlar açılabilir.  

  Şeyma Subaşı’nın eski hallerini gördünüz mü? TIKLAYIN!İKİZLER BURCU

  Sevgili İkizler, bütün menfi düşünceleri ve sizi kısıtlayan konuları geride bırakıyorsunuz. Önümüzdeki haftalarda hayat tarzınızda anlamlı değişiklikler yapacak, alışkanlık ve bağımlılıklarınızı değiştireceksiniz. Ayrıca hayatınızda hususi anlamı olan kişiyle ilgili mühim kararlar vereceksiniz. Değişikliklerle ilgili analiz ve araştırma yapmak için de son radde isteklisiniz.

  YENGEÇ BURCU

  Sevgili Yengeçler, aktiviteleriniz sizi hayatınızda daha iyi bir denge bulmaya teşvik ediyor. Şimdilik tek ihtiyacınız olan şey, bir plan yapmak. İlişki ihtiyaçlarınızı keşfetmek için mükemmel bir zamandasınız. Neye ve kime paha verdiğiniz konusunda daha net bir görüşe sahip olacaksınız. Önümüzdeki haftalar sorumluluklarınızı netleştirecek ve sıraya sokacaksınız.

  ASLAN BURCU

  Sevgili Aslanlar, son kararlarınızda veya projelerinizde enerjik bir şekilde ilerliyorsunuz. Bugünlerde ayrıntılara, işinize ve sağlığınıza daha çok ehemmiyet vermek için isteklisiniz. Bununla birlikte, alışkanlıklarınız ve sağlığınızla ilgili bir dönüm noktası yaşayacaksınız. Günlük programların ve rutinlerin üstesinden gelmenin yollarını arayın. Hedeflerinizin zorlayıcı olduğunu hatırlayın ve yola çıkmadan evvel kendinizi biraz şımartın.

  BAŞAK BURCU

  Sevgili Başaklar, daha yaratıcı ve eğlenceli bir döneme giriyorsunuz. Önünüze yenilikçi, yaratıcı ve eğlenceli aktivitelere yeniden başlama fırsatları çıkacak. Önümüzdeki haftalarda, tutkularınızı ve yaratıcılığınızı keşfetmek, anlatım etmek ve paylaşmak için daha cesaretli olmalısınız. Yeni oluşan duygular veya güncel bir ilişkinin yenilenmesi için mükemmel bir zaman.

  TERAZİ BURCU

  Sevgili Teraziler, bugünden itibaren daha enerjik bir döneme giriyorsunuz. Artık aile bağlantıları, hayat koşulları ve ev hayatı gibi konuları iyileştirmek için daha güçlüsünüz. Ailenizle ve ev yaşamınızla ilgili kritik bir dönüm noktasına ulaşmak için iyi bir fırsat yakalayacaksınız. Kendinize bir hedef belirleyin ve o hedefe odaklanın. Böylece motivasyonunuzu daha yüksek tutabilirsiniz.

  AKREP BURCU

  Sevgili Akrepler, fikirleriniz ve planlarınız konusunda kendinizi daha mesul hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni projeler başlatmak ve fikirleri harekete geçirmek yeşil ziya yakıyorsunuz. Ancak biraz beklemenizde yarar var gibi görünüyor. Kendinize biraz daha vakit tanımalısınız. Yeni veya gelişmekte olan becerilerinizi öğrenmek odaklanmanızı gerektirebilir.

  YAY BURCU

  Sevgili Yaylar, yeni başlangıçlar konusunda epey hareketli bir döneme giriyorsunuz. Parasal ve işle ilgili konularda ilişkileriniz hareketlenecek. Bir grupla önümüzdeki hafta, yeni bir iş veya projeye başlamak, nakit kazanma fikri üzerinde harekete geçmek veya bir bütçe oluşturmak için sağlam bir yola giriyorsunuz. Kişisel kazanç, kabiliyet ve kaynak kapıları açılıyor. Ayrıca, hayatınızdaki insanları doğru değerlendiremediğinizi düşünebilirsiniz. Romantik anlamda da düzenlemelere ihtiyacınız olabilir.

  OĞLAK BURCU

  Sevgili Oğlaklar, hayatınızda yeni bir başlangıç yapıyorsunuz. Bu başlangıç size enerji ve heyecan verecek. çok çabuk etmeden ilerlemekte yarar var. Plan yapın ve sağlam adımlar atın. Kendinizi yeniden keşfetmek için mükemmel bir vakit olabilir. Önemli bir zor artışı elde edecek ve kişisel etkiniz normalden daha kuvvetli olacak. İstediğiniz sonuçlara ulaşmak için biraz gayret göstermeniz gerekecektir.

  KOVA BURCU

  Sevgili Kovalar, evin romantik veya zihinsel düzeyde temizlenmesi için mükemmel bir döneme giriyorsunuz. Tüm sıkıntıları geride bırakıyorsunuz. Şu anki durumunuz size, daha emin adımlar atmanızı, dikkatli davranmanızı öneriyor. Hangi projelerin veya hayat alanlarının neye göre çalıştığına ilişkin anlamlı sonuçlara varabilirsiniz. Sosyal hayattan art çekilmeniz romantik konularda boşluklar yaratacak.

  BALIK BURCU

  Sevgili Balıklar, yeni fikirler ve hedefler için size ilham kaynağı olacak konularla karşılaşıyorsunuz. Arkadaşlarınızla olan etkileşimleriniz memnuniyetsizlik duygularınızı artırabilir. Umudunuzla ve arzularınızla iletişim kurmak hayatınızın bu evresi boyunca var olacak. Yeni bir başlangıç ​​veya arkadaşlığınızla ilgili yeni bir adım atıyorsunuz. Önümüzdeki hafta, özlemlerinize daha çok odaklanacaksınız. İyimserliğinizi, memnuniyet duygunuzu ve yaşamla ilgili mutluluğunuzu kaybetmeyin. En güzel sonuçlar için yeni başlangıçları iyi değerlendirin.

  16.01.2018 burç yorumları ile ilgili görüş ve düşüncelerinizi, aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle ve okurlarla paylaşabilirsiniz.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   4-10 Haziran 2018 haftalık burç yorumları!
   4-10 Haziran 2018 haftalık burç yorumları!
   Haziran 2018 aylık burç yorumlarınız! Haziran ayında burçları neler bekliyor?
   Haziran 2018 aylık burç yorumlarınız! Haziran ayında burçları neler bekliyor?
   Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (5 Haziran 2018)
   Hande Kazanova’dan günlük burç yorumları (5 Haziran 2018)
   Bu gece yaşanan Akrep Yeniayı’nın burçlara etkileri
   Bu gece yaşanan Akrep Yeniayı’nın burçlara etkileri
  • Comments are closed.