avatar

Uzmanından süper saç bakım tavsiyeleri

5 Ağustos 2016
171 defa okundu
Yorum kapali
 • Uzmanından süper saç bakım tavsiyeleri

  Yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak için tatil yapıyorsunuz, peki saçlarınız ne durumda? Güneş ışığına, deniz suyuna, fön ve maşaya maruz kalan saçlarınıza iyi bakım yapıyor musunuz? İçiniz rahat olsun, Dr. Francesca Fusco kadınlarla saç bakım önerileri paylaşıyor.

  Saçlarınız için gerekli olan vitamin, mineral, amino asit, protein ve omega yağlarıyla saçlarınıza bakım yapmanızı öneren Dr. Francesca Fusco’nun doğallıktan yana önerilerini dikkate alın. “Güzel bir saça sahip olmak üzere şekillendirici aletlerin oldukça farkında olan ve beğenen bir kadın olarak, tüm bunlardan kaçınılması gerektiğini asla tavsiye etmem. Ancak tüm kadınlar için bunların dikkatli bir şekilde kullanılması gerekiyor. Saçınızı bir gün süreyle kendi kendine doğal yollara kurumaya bırakacağınız bir ‘saç tatili’ iyi bir fikir” diyor…

  Saçlarınızı dinlendirmenin yanı sıra saç bakım ürünlerinin saçınıza sunduğu sağlıklı görünümün altını çizen Fusco saç ürünlerinin parlak saçlara ulaşmak adına en kolay ve garanti yöntem olduğunu dile getiriyor. “Saç ürünleri, güzel ve parlak saçlara ulaşmak için başvurulan en kolay yöntemlerden biridir. Saçın matlaşmasına neden olan kalıntıları saç ve saç derisinden temizlemek üzere düzenli şampuan yapmak, elbette ki yeterlidir. Saçınıza şampuan uygularken, saç derinize de masaj yapabilirsiniz. Bu, saçınıza gücünü veren saç köküne oksijeni bol kan ve yapı maddelerinin ulaşmasını artırır. Nemlendirici maskeler ve saç kremleri, saçınızı yumuşatır, nemlendirir ve saçınıza sağlıklı ve güzel bir parlaklık sağlar.”

  Elidor’un ‘Sağlıklı Uzayan Saçlar’ serisi içeriğindeki biotin vitaminiyle, yazın güneş ve denizden yıpranan saçlara; bakımlı, esnek ve sağlıklı bir görünüm vaat ediyor.

  Elidor’la saçlarınız sağlıkla uzasın!

  6 yıldır üst üste Türkiye’nin en sevilen saç bakım markası seçilen Elidor kadınlar için sağlıklı saç bakım formülleri üretmeye ve sunmaya devam ediyor. Özellikle ‘Sağlıkla Uzayan Saçlar’ serisi barındırdığı B7 vitaminiyle bu formüllerin en başarılı temsilcilerinden. Bu seride yer alan ürünler saçları kökten uca beslediği için onların daha hızlı ve daha sağlıklı uzamalarına etki ediyor. Elidor Sağlıklı Uzayan Saçlar serisi şampuan ve saç bakım ürünleri sayesinde saçlar kısa sürede daha sağlıklı bir görünüme kavuşuyor.

  Dr. Francesca Fusco’nun tavsiyelerine kulak verin

  Elidor ‘Sağlıkla Uzayan Saçlar’ serisi düzenli kullanıldığı, doğru beslenmeyle desteklendiği takdirde saçlarınızda kısa sürede gözle görülür bir değişim yaratıyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, hastalığıyla ilgili son durumunu sosyal medyadan paylaştı
  Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, hastalığıyla ilgili son durumunu sosyal medyadan paylaştı
  Arıza’nın Halide’si Ayça Ayşin Turan kaç yaşına girdi, biliyor musunuz?
  Arıza’nın Halide’si Ayça Ayşin Turan kaç yaşına girdi, biliyor musunuz?
  Güzelliğin zirvesi bu! Dilan Çiçek Deniz, Burcu Kıratlı ve Merve Oflaz yine olay!
  Güzelliğin zirvesi bu! Dilan Çiçek Deniz, Burcu Kıratlı ve Merve Oflaz yine olay!
  Burçin Terzioğlu beyazlar içinde adeta melek gibiydi!
  Burçin Terzioğlu beyazlar içinde adeta melek gibiydi!
 • Comments are closed.