avatar

Stiline güvenen gelsin!

28 Temmuz 2016
140 defa okundu
Yorum kapali
 • Stiline güvenen gelsin!

  Cevahir AVM, İstanbul Shopping Fest kapsamında farklı bir etkinliğe imza atıyor. Tanınmış moda bloggerları ve stil danışmanları ile müşterilerini buluşturuyor. 19-24 Temmuz tarihleri arasında başlayacak olan bu kampanya ile Cevahir’in stil sahibi müşterileri neredeyse yaptıkları alışveriş tutarı kadar hediye çeki kazanacaklar.

  Moda tutkunlarının yakından tanıdığı ve binlerce takipçisi olan Moda Bloggerı Rüya Büyüktetik ve Moda Editörü ve Stil Danışmanı Mustafa Oral bir hafta boyunca AVM içinde yer alan özel bir stantta Cevahir müşterilerine alışveriş tüyoları verecekler. Ayrıca, erkek, kadın, makyaj, aksesuar konularında hem danışmanlık yapacak, hem de belirlenen kategorilerde günün en iyi kombinini seçerek jüri görevini üstlenecekler. Her gün belirlenen kategorilerde en iyi kombini yapan müşteriler Cevahir AVM mağazalarından hediye çekleri kazanacaklar. Finalde ise tüm günlerin en başarılı kombinleri arasından bir kişi büyük ödüle sahip olacak.

  Ziyaretçilerin özel sorularının da paylaşılabileceği stil sohbetlerinde, danışmanlar, neyi -ne ile giyebilirsiniz, vücut tipine göre giyim, makyaj ve saç tüyoları gibi tüm konularda merak edilenleri cevaplayacaklar.

  Küçük bir yarışma tadında geçecek bu etkinlikle Cevahir AVM müşterileri hem keyifli hem de kazançlı alışverişin mutluluğunu yaşayacaklar.

  Etiketler :
 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Tesettür giyimde sonbahar stili
  Tesettür giyimde sonbahar stili
  Tesettür giyimde favori dış giyim parçaları nelerdir?
  Tesettür giyimde favori dış giyim parçaları nelerdir?
  Minimal Giyimde Nelere Dikkat Etmeliyiz?
  Minimal Giyimde Nelere Dikkat Etmeliyiz?
  Tesettür tulumun şıklığına şans vermeyi denediniz mi?
  Tesettür tulumun şıklığına şans vermeyi denediniz mi?
 • Comments are closed.