avatar

Sofranızda kalite ve asalete yer açın!

7 Haziran 2016
119 defa okundu
Yorum kapali
 • Sofranızda kalite ve asalete yer açın!

  Dünyada “gerçek bone china” kategorisinin en iyisi olarak kabul edilen Royal Bone China Yemek Takımları, Türkiye’de Bernardo mağazalarında satışa sunuluyor…

  Türkiye’de sadece Bernardo tarafından satışa sunulan Royal Bone China yemek takımları, tüm dünyada kaliteyi, asaleti ve kusursuzluğu ifade ediyor. Bone China kategorisinde, “dünyanın en ünlü markası” olarak kabul edilen “Royal Bone China”, aynı zamanda “bir ömürlük kaliteyi” de simgeliyor.

  Doğal Kemik Külü, Yüzde 100 Kurşunsuz Hammaddeler

  Kusursuz bir tasarıma sahip Royal Bone China yemek takımları, doğal kemik külü ile üretiliyor. Yüzde 100 kurşunsuz hammadde ile üretilen takımlar içeriyor. Yüzde 50 daha ince ve hafif; üstelik kolay çizilmiyor. Ürünlerin ışıltılı krem rengi “hammaddenin doğal renk tonundan ileri geliyor, üretimde kesinlikle sentetik beyazlatıcılar kullanılmıyor.

  Bernardo Royal Bone China ürünleri, bin santigrat derecelik ısıda fırınlandığından renkleri benzerlerine göre daha canlı görünüyor, solmuyor ve üstelik bulaşık makinesinde gönül rahatlığı ile yıkanıyor. Renklerinin ve desenlerinin çeşitliği ile öne çıkan ürünler, Bernardo’nun sağlık ve ürün garantileriyle uzun yıllar sofralara değer katıyor.

  Detaylı bilgi için: www.bernardo.com.tr

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yatak odanızı ferah gösterecek 22 yatak örtüsü düzeni!
  Yatak odanızı ferah gösterecek 22 yatak örtüsü düzeni!
  Firmanız Büyük İse Endüstriyel Teraziler İle Tanışın
  Firmanız Büyük İse Endüstriyel Teraziler İle Tanışın
  Mobilya tasarımları 2017
  Mobilya tasarımları 2017
  Pratik ev dekorasyon fikirleri resimli
  Pratik ev dekorasyon fikirleri resimli
 • Comments are closed.