avatar

Pembenin gücüyle cildiniz ışıldasın!

21 Haziran 2016
121 defa okundu
Yorum kapali
 • Pembenin gücüyle cildiniz ışıldasın!

  Pembenin pozitif gücü, şimdi cildinize taşınıyor! Cilt tonunu eşitleyen, ilk kullanımdan itibaren ışıltıyı artıran, ince çizgileri ve gözenek görünümünü azaltan Avon Anew serisi, güzelliğinizi besliyor!

  Mükemmel bir cilt için çalışmaya devam eden Avon, her yeni serisiyle kadınların mutluluğuna hizmet ediyor. Özellikle, Anew Vitale serisi, cildiniz makyajsızken bile harika görünmesini sağlıyor. Deneyen kadınlar memnun kalıyor ve arkadaşlarına tavsiye ediyor. Çünkü, daha ilk kullanımdan itibaren cilt dokusunda düzgünleşme etkisi gösteriyor.

  AVON ANEW Vitale Serisi’nin Gece Kremi ile cildiniz daha ışıltılı ve canlı bir görünüm kazanırken, seride bulunan Göz Çevresi için Jel Krem ise göz bölgesindeki şişliklerinizi ortadan kaldırıyor ve daha taze bir görünüm yaratıyor. AVON Anew Vitale Gündüz Kremi, eşitlenmiş bir tonla cildinizdeki ışıltıyı gün boyu korurken, ANEW Vitale BB Krem ise yüzdeki donukluğu önlemeye ve ince çizgileri azaltmaya yardımcı oluyor.

  Kampanya boyunca ise, AVON Anew Vitale Serisi ürünlerinden birini alan tüketiciler, hediye 2. ürünün yanı sıra altın renkli sepetin de sahibi oluyor.

  AVON Anew Vitale Anında Mükemmelleştirici Bakım, 30 ml – Kampanya fiyatı; 43,90 TL AVON Anew Vitale Gece Kremi, 50 ml – Kampanya fiyatı; 43,90 TL AVON Anew Vitale Gündüz Kremi SPF25, 50 ml – Kampanya fiyatı; 43,90 TL AVON Anew Vitale Göz Çevresi İçin Jel Krem, 15 ml – Kampanya fiyatı; 43,90 TL AVON Anew Vitale BB Krem SPF20, 30 ml – Kampanya fiyatı; 43,90 TL

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Salatalığın cilde faydaları nelerdir? Salatalık maskesi ne işe yarar?
  Salatalığın cilde faydaları nelerdir? Salatalık maskesi ne işe yarar?
  Çayın cilde faydası var mı? Çay maskesi nasıl yapılır?
  Çayın cilde faydası var mı? Çay maskesi nasıl yapılır?
  Mezuniyet makyajı nasıl yapılır?
  Mezuniyet makyajı nasıl yapılır?
  Güzellik uykusu gerçek midir?
  Güzellik uykusu gerçek midir?
 • Comments are closed.