avatar

Nivea hediye çekilişine hemen katılın!

8 Ağustos 2016
128 defa okundu
Yorum kapali
 • Nivea hediye çekilişine hemen katılın!

  Kadınların en sevdiği iki markaya bir araya geldi ve sizlere harika hediyeler sunuyor! ‘Moda Aracı’ ve ‘Nivea’ işbirliğiyle, güzellik ve bakımına özen gösteren kadınlar için hediye çekilişimiz var. Katılmak, kazanmak ve güzelleşmek bizimle çok kolay!

  Bacak, göbek, basen gibi bölgelerin incelmesine, selülit ve çatlak görünümünün azalmasına yardımcı olan yeni Nivea Q10 Sıkılaştırıcı vücut yağını sizlere hediye ediyoruz. Çekilişe katılan 5 şanslı kişi, sihirli yağın sahibi olacak. Ergenlikte ya da ileri yaşlarda kilo alıp vermek, gebelik esnasında yaşanan değişimler cildin gerilmesine ve cilt çatlaklarının oluşmasına neden oluyor. Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağı, cildin çatlak görünümünü azaltıyor, düzenli kullanıldığında sadece 2 haftada cildi sıkılaştırıyor ve cilt tonunu eşitleyerek yoğun şekilde besliyor.

  Okuyucularımıza hediyemiz Nivea Q10 Sıkılaştırıcı Vücut Yağı

  Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler: Biz, Moda Aracı’ı buraya tıklayıp Instragram’da takip edin. Buraya tıklayıp Facebook’ta çekiliş paylaşımı altına kilo vermeye yardımcı yiyeceklerden birini yazın. (Keten tohumu, limon, patlıcan gibi…) Biz, Moda Aracı’ı buraya tıklayıp Facebook’ta takip edin. Instagram’da bu paylaşıma arkadaşlarınızı etiketleyin.

  Yarışma, 8 – 15 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir. Kazanan kişilere hediyeleri kargoyla ÜCRETSİZ gönderilecektir.

  Herkese bol şans ve güzellik dolu günler diliyoruz!

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Salatalığın cilde faydaları nelerdir? Salatalık maskesi ne işe yarar?
  Salatalığın cilde faydaları nelerdir? Salatalık maskesi ne işe yarar?
  Çayın cilde faydası var mı? Çay maskesi nasıl yapılır?
  Çayın cilde faydası var mı? Çay maskesi nasıl yapılır?
  Mezuniyet makyajı nasıl yapılır?
  Mezuniyet makyajı nasıl yapılır?
  Güzellik uykusu gerçek midir?
  Güzellik uykusu gerçek midir?
 • Comments are closed.