avatar

Kalıcı bronzluk için yeni formül!

17 Ağustos 2016
201 defa okundu
Yorum kapali
 • Kalıcı bronzluk için yeni formül!

  Harika bir tatil sonrası teninizde bronz ışıltılar var ve baktıkça mutlu hissediyorsunuz, değil mi? İşte bu süreyi uzatmak için kalıcı bronzluk sağlayan formüllerden yararlanabilirsiniz. En sevdiğimiz markalardan Nivea, yeni geliştirilen havuç özlü güneş sütüyle hızlı, kalıcı ve altın renkli çekici bir bronzluk sunuyor.

  Bileşiminde bulunan E vitaminiyle serbest radikallere ve erken cilt yaşlanmasına karşı koruyan ürün, bronzluğun süresini uzatıyor ve kalıcılığını artırıyor. Özel formülüyle, güneşin etkisiyle kuruyup gerginleşen cilde bakım yapıyor, nemlendirip yumuşatıyor. NIVEA Sun Karoten Özlü Güneş Sütü, 6 faktörlü güneş koruması sayesinde, UVA ve UVB ışınlarının ciltteki zararlı etkilerini azaltmaya yardımcı oluyor. Kısa sürede ideal bronzluğa kavuşmak isteyenler, NIVEA Sun Karoten Özlü Güneş Sütü’nü plaj çantasından eksik etmiyor.

  Gün eşlenirken yağ formunda ürün kullanmayı sevenler için geliştirilen NIVEA Sun Bronzlaştırıcı Sprey Güneş Yağı, E vitamini ve jojoba ile zenginleştirilmiş nemlendirici formülüyle ciltte pürüzsüz ve ipeksi bir his bırakıyor. Ürün, 6 faktörlü güneş koruması sayesinde güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlarken, cilde, ışıldayan sağlıklı bronz bir görünüm kazandırıyor.

  NSUN Karotenli Özlü Güneş Sütü GKF 0 /GKF 6                       : 29,90 TL / 31,90 TL

  NSUN Bronzlaştırıcı Sprey Güneş Yağı GKF 0 /GKF 6               : 29,90 TL / 31,90 TL

  Güneş Işınları Hakkında Bilinmesi Gerekenler

  Güneş ışınları dünyaya 3 yoldan, doğrudan, yansıyarak ve dağılarak ulaşıyor. İnsan cildine doğrudan ve yansıyarak etki eden güneş ışınları belirli bir süre için faydalı olmakla birlikte, fazla maruz kalındığında, zararlı UVA ve UVB ışınları zaman içinde sağlığı olumsuz etkiliyor.

  Yansıyan ışınlarla ilgili yapılan çalışmalara göre:

  Deniz suyunun yarım metre altına ultraviyole ışınlarının %40’ı ulaşıyor, Kum ultraviyole ışınlarının %25’ini, kar ise %90’ını yansıtıyor, Gölgede bulunmak yeterli koruma sağlamıyor, En iyi şartlarda bile gölge ultraviyole ışınlarının ancak %50’sini engelliyor.

  Güneşten tamamen kaçmak yerine, en iyi şekilde korunmanın bilincine varmak gerekiyor. Bu nedenle güneş korunmasıyla erken yaşta tanışmak büyük önem taşıyor. NIVEA Sun ürünleri; suya dayanıklılığı, her yaş grubuna uygun çeşitleri, her cildin ihtiyacını karşılayan formülleri, gelişmiş UVA/UVB filtre sistemi ve GKF seçenekleriyle, kullanıcılara yazın keyfini çıkarma imkânı sunuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, hastalığıyla ilgili son durumunu sosyal medyadan paylaştı
  Yasak Elma’nın Yıldız’ı Eda Ece, hastalığıyla ilgili son durumunu sosyal medyadan paylaştı
  Arıza’nın Halide’si Ayça Ayşin Turan kaç yaşına girdi, biliyor musunuz?
  Arıza’nın Halide’si Ayça Ayşin Turan kaç yaşına girdi, biliyor musunuz?
  Güzelliğin zirvesi bu! Dilan Çiçek Deniz, Burcu Kıratlı ve Merve Oflaz yine olay!
  Güzelliğin zirvesi bu! Dilan Çiçek Deniz, Burcu Kıratlı ve Merve Oflaz yine olay!
  Burçin Terzioğlu beyazlar içinde adeta melek gibiydi!
  Burçin Terzioğlu beyazlar içinde adeta melek gibiydi!
 • Comments are closed.