avatar

Hayatınıza biraz renk ve neşe katın!

4 Ağustos 2016
215 defa okundu
 • Hayatınıza biraz renk ve neşe katın!

  Çiçeklerin muhteşem enerjisiyle hayatınızı güzelleştirmek sizin elinizde! Her daim baharda hissettiren, umut veren ve yeniden başlama gücü aşılayan çiçeklerle dünyayı değiştirebilirsiniz. Biz, ‘Moda Aracı’ ekibi olarak bu harika çiçeklere baktığımızda bile mutlu olduk, gerçekten çevrenizde durduğunu hayal eder misiniz lütfen? =)

  Evlerin her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel’ın cam vazoları bu sezon da başrolde yerini alıyor. Üfleme metoduyla Crate and Barrel’a özel üretilen vazo koleksiyonuna, doğanın ince detaylarına dikkat edilerek şekillendirilen el boyaması ipek yapma çiçekler eşlik ediyor.

  Büyük, orta, uzun ve kare olmak üzere dört farklı boyları olan Brooklyn Vazo, el yapımı modern görüntüsü ile çiçek aranjmanlarınızı en iyi şekilde sergilemenizi sağlıyor. Ondüle kenarlara sahip Evelyn Vazo, hareketli ve organik tasarımıyla dikkat çekerken, yukarı doğru zarifçe daralan formuyla Palmetto Vazo ise yalın ve minimalist bir sunum sağlıyor. Tek bir dal ya da çarpıcı bir çiçek demeti ile kullanıldığında, oldukça etkileyici görünüyor.

  Crate and Barrel’ın el boyaması ipek yapma çiçekleri, evlerinizin dekorasyonuna incelik katıyor. Düğün Çiçeği Demetinin canlı renkleri ve taze görüntüsü sayesinde bahar evinizde yıl boyunca yaşanıyor. Canlı gibi görünen çiçekleri, yeşil yaprakları ve zarif saplarıyla Sarı Lale Demeti, baharın tüm esintisini evinize taşıyor. Yazın habercisi olan şakayıklarla, en ufak ayrıntısına kadar dikkat edilerek üretilen Fuşya Şakayık Dalı ve Pembe Şakayık Demeti, yaz aylarının enerjisini her mevsim yaşam alanlarında hissettiriyor. Şakayık sevenler, çiçek açmak üzere olan göz alıcı demetlerle çiçeğin kısa süren ömrüne meydan okuyabilirler.

  Crate and Barrel’ın rengarenk çiçekleri ve vazoları Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve www.crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

  Crate and Barrel Hakkında:

  Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır. 52 yıllık global tecrübesiyle Crate and Barrel, dekorasyon ve ev aksesuarı sektörünün öncü markası olarak, müşterilerine benzersiz müşteri deneyimi sunmaktadır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yatak odanızı ferah gösterecek 22 yatak örtüsü düzeni!
  Yatak odanızı ferah gösterecek 22 yatak örtüsü düzeni!
  Firmanız Büyük İse Endüstriyel Teraziler İle Tanışın
  Firmanız Büyük İse Endüstriyel Teraziler İle Tanışın
  Mobilya tasarımları 2017
  Mobilya tasarımları 2017
  Pratik ev dekorasyon fikirleri resimli
  Pratik ev dekorasyon fikirleri resimli
 • 2 Comments

  1. projebegen dedi ki:

   çiçek girdiği her yere güzellik katar.

  2. Çiçekler huzur kokar, evinizde huzuru, mutluluğu hissetmek için güzel bir dekorasyonla süsleyebilirsiniz.