avatar

Daha çok su içmek için önerimiz var!

23 Aralık 2016
198 defa okundu
Yorum kapali
 • Daha çok su içmek için önerimiz var!

  Su içmenin muhteşem faydaları var: Kilo vermeyi kolaylaştırıyor, cildi içeriden nemlendirip güzelleştiriyor, metabolizmayı hızlandırıyor ve toksinlerden arınmaya yardımcı oluyor. Peki, siz günde kaç bardak su içiyorsunuz? “Moda Aracı” editörleri olarak, daha çok su içmek için bir önerimiz var!

  Su içmeyi unutmak veya sevmemenin sebebi, tadından hoşlanmamanız olabilir. Yeni teknojiler, suyun lezzetini artırıyor ve zararlı maddelerden arındırıyor. Size kalan ise, tertemiz ve lezzetli suyunuzu içip sağlık, form ve güzellik kazanmak!

  Kendinize ve doğaya bir iyilik yapıp Brita Akıllı Sürahi ile tanışmaya ne dersiniz? Brita Akıllı Sürahi musluk suyundaki istemediğiniz kötü kokuyu ve tadı giderir. 50 yıllık Alman tecrübesi, kalitesi ve MAXTRA teknolojisi sayesinde musluk suyunun tadını kötüleştiren klor ve kireç gibi maddeleri filtreler, suyun kalitesini artırır.

  Brita Akıllı Sürahi

  Filtresinin özelliği nedir?

  MAXTRA Filtreleme Teknolojisi doğal hindistan cevizi kabuğundan elde edilmiş karbon ve iyon değiştirici içerir. Bu teknolojinin arkasında ciddi bir bilim ve özveri bulunmaktadır. Örneğin; MAXTRA içerisinde bulunan aktif karbonun yüzey alanı hemen hemen 3 adet futbol sahası büyüklüğündedir.

  Aktif karbon, klor ve organik maddeleri filtreleyerek musluk suyunu kokusuz ve lezzetli hale getirir. İyon değiştirici ise kireç, kurşun ve bakır gibi ağır metalleri filtreleyerek, sıcak tüketimde suyun berrak olmasını sağlar.

  TIKLA OKU: SU İÇMENİN MUCİZE FAYDALARI

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Kaşıntı, böbrek hastalığının sinyali olabilir!
  Kaşıntı, böbrek hastalığının sinyali olabilir!
  “Mide botoksuna FDA ve EMA onay vermedi”
  “Mide botoksuna FDA ve EMA onay vermedi”
  “Hepatit B’yi engelleyebiliyoruz”
  “Hepatit B’yi engelleyebiliyoruz”
  Büyük meme kamburluk nedeni!
  Büyük meme kamburluk nedeni!
 • Comments are closed.