avatar

Crate and Barrel ile banyonuzu yenileyin!

22 Haziran 2016
232 defa okundu
Yorum kapali
 • Crate and Barrel ile banyonuzu yenileyin!

  Günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için ılık bir duş almaktan daha iyisi var mı? Banyomuzun harika bir dekorasyonu varsa, orada geçirdiğimiz dakikalar daha keyifli olur. Evin her alanına keyif ve mutluluk katan Crate and Barrel, banyo dekorasyonu için şık aksesuarlar sunuyor.

  Crate and Barrel, ufak detaylarda yapacağı büyük değişiklikler ile fark yaratmak isteyenler için ise tasarımcı Christ Mestdagh’ın kuşbakışı Manhattan manzarasını resmettiği Skyline Duş Perdesini ve mavi-beyaz çizgili deseniyle Ilta Havlu serisini öneriyor.

  Modern tasarımlarının yanı sıra sadelikleri ile dikkat çeken Pure serisi diş fırçalık, diş macunluk, sabunluk ve eski dönem eczanelerde kullanılan cam kavanozları hatırlatan farklı boydaki pamukluklar ise, banyoların olmazsa olmazları arasında yerini alıyor.

  Crate and Barrel, banyolarına şıklık katmak isteyenleri Zorlu Center, Akasya, İstinyePark, Ankara Next Level mağazalarına ve crateandbarrel.com.tr adresine bekliyor.

  Crate and Barrel Hakkında:

  Kurulduğu 1962 yılından beri Avrupa ve Amerika’da atölye ve üreticilerden oluşan geniş bir tedarikçi ağına sahip olan Crate and Barrel, modern ev tasarım ürünlerini; özenli ve özgün bir şekilde sunarak müşterilerine ilham veren dünya çapında bir markadır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yatak odanızı ferah gösterecek 22 yatak örtüsü düzeni!
  Yatak odanızı ferah gösterecek 22 yatak örtüsü düzeni!
  Firmanız Büyük İse Endüstriyel Teraziler İle Tanışın
  Firmanız Büyük İse Endüstriyel Teraziler İle Tanışın
  Mobilya tasarımları 2017
  Mobilya tasarımları 2017
  Pratik ev dekorasyon fikirleri resimli
  Pratik ev dekorasyon fikirleri resimli
 • Comments are closed.