avatar

Ünlü İş Adamı İsrafil Abutalibov Evlat Ediniyor

9 Mart 2017
107 defa okundu
Yorum kapali
 • Ünlü İş Adamı İsrafil Abutalibov Evlat Ediniyor

  Yaşam tarzı ve yaptıklarıyla sıkça konuşulan İsrafil Abutalibov geçtiğimiz günlerde Çocuk Esirgeme Kurumu’na yaptığı ziyaret ile gazetecilerin ilgisini çekti. Çok konuşulan lüks otomobilinin Çocuk Esirgeme Kurumu’nun önünde görüldüğü haberi hızlı bir şekilde yayıldı.

  İsrafil Abutalibov içinde sadece hediye paketlerinin olduğu ekstra iki araç ile kuruma giriş yaparken çocuklar onu bahçede bekliyordu. Farklı yaş gruplarından çocuklarla kucaklaşan İsrafil Abutalibov’un gözlerindeki sevinç görülmeye değerdi. Güvenilir kaynaklardan edinilen bilgiye göre İsrafil Abutalibov’un bu ziyaretlerini düzenli aralıklarla gerçekleştirdiği ve artık evlat edinmek istediği de öğrenildi.

  Kurumun çıkışında kameralara açıklama yapan Abutalibov, “Çocuklar bizim geleceğimiz ve onların geleceğini bugünlerin üzerine inşa edeceğiz.” dedi. Gazetecilerin evlat edineceği ile ilgili sorulan sorulara da “ Evet bunu uzun zamandır düşünüyorum. En azından bir çocuğun bile hayatını değiştirebilirsem ne mutlu bana.” diyerek kendisinde beklenildiği gibi bir klas hareket daha yaptı. Diğer tüm iş adamlarına örnek olacak bu davranışında ötürü İsrafil Abutalibov’a teşekkürlerimizi iletiyoruz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Savcı Murat Çağlak başsavcı vekili oldu!
  Savcı Murat Çağlak başsavcı vekili oldu!
  Antalya Diş İmplantı
  Antalya Diş İmplantı
  En İyi Steroid
  En İyi Steroid
  Kadınlar Vücutlarını Kadın Plastik Cerrahlara Emanet Ediyor!
  Kadınlar Vücutlarını Kadın Plastik Cerrahlara Emanet Ediyor!
 • Comments are closed.