avatar

Tesettür Pardesü Fiyatları Görenleri Şaşırtıyor

28 Mart 2018
38 defa okundu
Yorum kapali
 • Tesettür Pardesü Fiyatları Görenleri Şaşırtıyor

  Kadın kıyafetleri herkes tarafından yanlış olarak çok pahalı bilinmektedir. Bu çok yanlış bir düşüncedir fakat toplum içinde böyle bir algı oluşmuştur. Halbuki kadın kıyafetleri erkek kıyafetlerine nazaran çok daha ekonomiktir. Kadın kıyafetlerinin çok pahalı görünmesindeki asıl neden kadınların aynı anda birden çok şey giymesidir. Erkekler sadece bir gömlek ve pantolon ile dolaşırken kadınlar aynı anda 5 6 parça kıyafet giyiyor. Bu da toplum içinde kadın kıyafetlerinin pahalı olduğu algısını yaratıyor. Kadın kıyafetleri yaz aylarında yeni modaya uygun olarak vitrindeki yerlerini aldı. Bu yazın en çok rağbet gören kıyafeti ise tesettür pardesülerdir. Vücudu baştan aşağı kaplaması nedeniyle tesettürlü bayanlar tarafından bu kıyafet oldukça rağbet buluyor.

  TESETTÜR PARDESÜ FİYATLARI

  Kadın kıyafetlerinin çok da pahalı olmadığını açıkladık. Pardesüler de aynı şekilde çok pahalı olmayan kıyafetlerden bir tanesidir. 50 liradan 500 liraya kadar pardesü bulmak mümkündür. 50 liralık bir pardesü ile bile oldukça şık görünmeniz mümkün. Bunun için renk seçiminizin güzel olması gerekiyor. Aynı zamanda desen seçiminizin de şık olması gerekiyor. Bazı internet sitelerinde tesettür pardesü fiyatları oldukça pahalıdır. Bu siteler ara sıra çok çeşitli mevsim sonu kampanyaları düzenlemekteler. Bu kampanyalar sayesinde tesettür pardesüleri yüzde 50 indirimle satın alabilirsiniz. Tesettürlü bayanlar çok uzun yıllardır kıyafet konusunda oldukça seçiciler. Çünkü saçları kapalı olduğu için güzelliklerini ve şıklıklarını kıyafetleri ile yansıtmak zorundalar. Bu da kıyafet seçimini tesettürlü bayanlar için 2 kat önemli hale getiriyor.

  HANGİ MARKALARIN PARDESÜLERİ DAHA PAHALI

  Pardesü alacaksanız ne çok pahalı ne de çok ucuz pardesüler tercih etmelisiniz. Özellikle belli başlı bazı ünlü siteler orta düzey geliri olanlar için en iyi tercih olacaktır. Bu sitelerde kadın kıyafetleri konusunda aranılan her şey bulunabilir. Bu sitelerin en önemli özelliği ise sadece tesettür kadın kıyafetlerinin satılıyor oluşudur. Bu da ürün çeşitliliğinin fazla olması anlamına geliyor. Çok pahalı ve şık pardesüler düğünlerde veya diğer özel günlerde tercih edilebilir. Bunlar size farklı bir hava katacaktır. Yaz ve kış aylarına özel çok şık kıyafetleri bu sitelerde bulabilirsiniz.

  Kaynak : https://www.modamerve.com/tesettur-pardesu

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Eray TUR Vize Danışmanlığı
  Eray TUR Vize Danışmanlığı
  Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
  Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
  İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
  İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
  Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
  Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
 • Comments are closed.