avatar

Tarz Davetiye

21 Eylül 2019
24 defa okundu
Yorum kapali
 • Tarz Davetiye

  Davetiye, yapılacak törene veya organizasyona katılmak isteyenlere gönderilen belgelerdir. Hayatınızın en önemli gününde her şey kusursuz ve özenli olmalıdır. Bu özel günlerde atlanmayacak ayrıntılardan bir de davetiye seçimidir. Düğün davetiyesi ile konuklarınızı şık ve gösterişli bir şekilde karşılayabilirsiniz. Seçilen davetiye farklı olmalı ve sizi yansıtmalıdır. Firma uzun yıllardır davetiye basımında aktif olarak hizmet veren bir firmadır. incidavetiye.com sitesinden davetiye beğenip sipariş verebilirsiniz.

  Yaratıcı Ve İlginç Davetiye Modelleri

  Günümüzde düğün ve nişan davetiyeleri yaratıcılıkta sınır tanımıyor. Davetiyem çok farklı olsun ve beni yansıtsın derseniz özgür ruhunuzu tasarıma katabilirsiniz. İlginç davetiye olarak sadece gelin ve sadece damat şeklinde davetiye kullanabilirsiniz. Ayrıca çok daha ilginç olsun derseniz üç boyutlu modelleri tercih edebilirsiniz. Sıradan olmamak için farklı tasarımları firma ile paylaşın. Paylaştığınız tasarımlara uygun olarak ve sadece size özel olarak davetiye basımı yapılır.

  Eğlenceli Ve Neşeli Davetiyeler

  Davetiye seçiminde eğlenceli ve komik modeller konuklarınızı güldürür ve düğüne farklı bir hava katar. Eğlenceli davetiye için seçilen davetiye kadar davetiye metni de önem ihtiva eder. Neşeli davetiye için en çok karikatür şeklinde tasarlanan davetiyeler kullanılır. Davetiye metni daha moda mod cümleler içermemelidir. Davetiye metnini kendiniz hazırlayın. Firma davetiye seçiminde birbirinden şık davetiye modellerini sizlerin bakış açısına sunar. Firma davetiye tasarımı konusundan sürekli kendini geliştiren ve sınır tanımayan bir firmadır.

  Davetiye Bilgileri

  Davetiye tasarımına dikkat edildiği kadar davetiye bilgilerine de önem verilmelidir. Davetiye bilgileri destan yazar gibi yazılmamalıdır. Kısa ve öz cümleler ile açıklama yapılmalıdır. Yine kısa ve öz cümleler ile daha eğlenceli metinler hazırlanabilir. Davetiye seçiminde kararsız kalırsanız firmadan yardım talep edebilirsiniz. Resmi davetiyeler dışında kullanılan her davetiye için kendiniz tasarım yapabilirsiniz. Resmi davetiye modelleri için firmanın sitesinde bulunan davetiye modellerinden sipariş verebilirsiniz. Her yere ücretsiz kargo imkanı ile ulaşım sağlanır. Davetiye fiyatları seçilen davetiye modeline göre değişir. Eğer seçtiğiniz davetiye sade ise ve siz detay eklemek isterseniz firma ile görüşerek istediğiniz detayları davetiyeye ekleyebilirsiniz.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Eray TUR Vize Danışmanlığı
   Eray TUR Vize Danışmanlığı
   Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
   Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
   İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
   İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
   Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
   Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
  • Comments are closed.