avatar

Skinceuticals Göze Altı Kremi

15 Nisan 2018
32 defa okundu
Yorum kapali
 • Skinceuticals Göze Altı Kremi

  Göz çevresi cildin en hassas bölgelerindendir. Göz çevresi bakımına erken yaşlarda başlamak, bu bakımdan önemlidir. Kolajen eksikliği nedeni ile kuruyan ve nemsiz kalan göz çevresi, çevresel faktörler ve mimiklerle de yıpranmakta ve çizgiler oluşmaktadır. Göz evresi bakımı, hassasiyeti sebebi ile ayrı bir özen istemektedir. Göz çevresi temizleyicileri, göz çevresi maskeleri ve göz çevresi kremleri kullanmak, çizgilerin oluşumunu geciktirmektedir.

   Göz Altı Kremi Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

  Göz çevresi bakımı, daha kırışıklıklar belirmeden başlanmalıdır. Göz altı kremleri düzgün kullanıldığı takdirde, olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Göz altı kremi kullanımı, sabah uyanınca yüz temizliğinden sonra ve akşam yatmadan makyajı temizlenmiş göz çevresine olmak üzere, günde iki defa kullanılmalıdır. Göz altı kremini parmak uçları ile nokta dokunuşlarla, hafifçe uygulamalısınız. Makyajlı gözlerle uyunmamalı, güneşe çıkarken mutlaka güneş gözlüğü kullanılmalıdır. Yaşa göre ve yeteri kadar krem kullanılmalıdır.

   Skinceuticals Göz Altı Kremi

  Kolajen takviyesi ve sıkılaşma sağlayan Skinceuticals göz altı kremi ince çizgileri, kırışıklıkları, koyu renk halkaları, kazayağı ve şişkinlikleri gidermekte oldukça etkili bir göz altı kremidir. Daha pürüzsüz ve sağlıklı bir görünüme kavuşmanızı sağlar. Yaşlılık belirtileri görülmekte olan göz çevresinde bir rahatlama sağlar ve günlük bakımda oldukça etkilidir. Nemsiz kalan göz çevresinin nem ihtiyacını giderir. Kolajen eksikliği nedeni ile tahriş olmuş göz çevresinin yeniden onarılıp, kendisine gelmesini sağlayan bir göz altı kremidir.

  Dermatolojik olarak test edilmiş olan göz altı kremi, sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullanımı önerilmektedir. Kullanımı esnasında, göz ile temas ettirmemeye çalışın, eğer göz ile temas ederse bol su ile durulanmalıdır. Göz çevresi için düzeltici etkiye sahip olan bu kremin formülü üç yaşlanma belirtisi üzerinedir. Nem eksikliği, kolajen kaybı, serbest radikallerin yarattığı tahrişlere karşı formüle edilmiş olan göz altı kremi, temizlenmiş göz çevresinde kullanımıyla kısa sürede etkisini gösterecektir.

  Göz çevresinde sarkık görünümü toparlamaya ve sıkılaştırmaya yardımcıdır. Normal ve kuru ciltler için uygun olan göz altı kremi, göz çevresini nemlendirir ve uzun süre nem ihtiyacını karşılar. Olgun ciltler için yenilenme ve onarma sağlayan, etkili ve güçlü bir bakım kremidir.

  https://www.dermoeczanem.com/skinceuticals-age-eye-complex-15ml-16

   

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Savcı Murat Çağlak başsavcı vekili oldu!
   Savcı Murat Çağlak başsavcı vekili oldu!
   Antalya Diş İmplantı
   Antalya Diş İmplantı
   En İyi Steroid
   En İyi Steroid
   Kadınlar Vücutlarını Kadın Plastik Cerrahlara Emanet Ediyor!
   Kadınlar Vücutlarını Kadın Plastik Cerrahlara Emanet Ediyor!
  • Comments are closed.