avatar

Recep Ercan Keskin Kısıklı’da Demokrasi Nöbetinde

31 Temmuz 2018
12 defa okundu
Yorum kapali
 • Recep Ercan Keskin Kısıklı’da Demokrasi Nöbetinde

  Türkiye genelinde demokrasi nöbetleri devam ediyor… 7 Ağustos’a kadar sürmesi beklenen nöbetlerde dikkat çeken isimler arasında Keskin Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ercan Keskin de yer aldı. Daha önce İstanbul’da çeşitli muhitlerde yer alarak toplanan kalabalığa seslenen Keskin bu kez de Kısıklı’daki demokrasi nöbetinde görüntülendi.

  Keskin Şirketler Grubu’nun kurucusu ve yönetim kurulu başkanı Recep Ercan Keskin ismi Crowne Plaza Laleli İstanbul’un ardından 5 yıldızlı otel yatırımlarıyla biliniyor.

  RECEP ERCAN KESKİN KİMDİR?

  Recep Ercan Keskin, Keskin Holding Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı.

  1973 senesinde doğan Recep Ercan Keskin, NextKey Uydu Sistemleri’ni kurdu. 2014 yılının En İyi Genç Girişimcisi seçilen Ercan Keskin Miami Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunudur. 2010’da Keskin Holding’i kuran Recep Keskin, kısa zamanda enerji, yatırım, emlak ve inşaat sektöründe önemli bir noktaya geldi.

  YÖRPET ŞİRKETİ HAKKINDAKİ İDDİALAR

  Ana odağı enerji sektörü olan Keskin Holding aynı zamanda emlak ve turizm alanlarında da yatırımları vardır. Yörpet Petrol ve Adagaz Depolama & Dağıtım şirketisi motorin ithalinden haksız kazanç elde ettiği iddialarıyla gündeme gelmişti. Gizli tanığın ifadelerinden bir kısım şöyle;

  İŞTE KESKİN HOLDİNG ŞİRKETLERİ

  Keskin Şirketler Grubu’nun 8 butik oteli var 8 tane de butik oteli bulunan Keskin Grubu, ilk etapta Karaköy’de 200 odalı 5 yıldızlı Novotel’in ardından Sultanahmet Yerebatan Sarnıcı’na komşu 2 tarihi binayı da butik otel yaptı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Recep Ercan Keskin ayrıca, İstanbul Merter’de 5 yıldızlı 2 otel, 1 iş kulesi ve AVM’nin (alışveriş merkezi) bir arada olduğu projeyi de hayata geçirdi.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Eray TUR Vize Danışmanlığı
  Eray TUR Vize Danışmanlığı
  Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
  Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
  İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
  İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
  Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
  Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
 • Comments are closed.