avatar

Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti

19 Eylül 2017
44 defa okundu
Yorum kapali
 • Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti

  Nivea Eczacı olan Paul Carl Beiersdorf tarafından 1882 senesinde Almanya’da sıva icat ve onun icadından sonra kozmetik sektöründe yepyeni bir dönem başlatmışlardır. Nivea markası cilt bakımı alanında ise uluslararası bir şirkettir. Tüketicileriyle de yakın bir ilişkiler kurarak onların ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayarak daima yenilikçi çözümler getirmektedir. 130 yıllık cilt bakım deneyimleriyle ve dünyanın en modern araştırma merkezlerinden birisi olan Beiersdorf yenilikçi ve yüksek kaliteli kozmetik ürünleri ile varlığını halen sürdürmektedir. Markanın geniş ürün yelpazesi ve eşsiz başarısı sayesinde tüketiciler tarafından fazlaca beğenilen ve yine fazlaca tercih edilen bir marka olmuştur.

  Cilt bakımı alanında uluslararası bir şirket olan ve bu şekilde tüketicileriyle yakın ilişkiler kuran bir marka olan Nivea, müşterilerinin ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayıp yenilikçi çözümler getirmeleriyle bilinmektedirler. Dünyanın en büyük cilt bakım markalarından birisi olan Nivea ve Eucerin, La prairie, Labello, 8×4 ve Hansanplast / Etoplast gibi diğer uluslararası markalarıyla birlikte dünya çapında ekstra bir güvene sahiptirler. 130 yıllık cilt bakım deneyimi ve de dünyanın en modern araştırma merkezlerinden birisi haline gelen Beiersdorf yenilikçi ve yüksek kaliteli kozmetik ürünleri ile halen varlığını sürdürmeye devam etmektedir.

  Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti içeriğinde 1 adet nivea canlandırıcı yüz temizleme jeli, 1 adet arındırıcı peeling, 1 adet yüz temizleme fırçası, 1 adet yedek başlık, 2 adet pil ve kullanım klavuzu yer almaktadır. Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti sayesinde evinizde derinlemesine ve en pratik şekilde yüz temizleme yapmanın yeni bir yöntemi ile tanışacaksınız. Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti ürününün faydaları ise yüz temizleme fırçasını istediğiniz zaman nivea arındırıcı peeling ile kullanabiliyorsunuz. Nivea arındıcı peeling ile kullandığınızda da cildinizdeki ölü cilt kalıntılarından kolayca kurtulmuş olursunuz. Çünkü bu fırça ve peeling cildi derinlemesine arındırarak pürüzsüzleştirmektedir. İstediğinizde ise Nivea canlandırıcı temizleme jeli ile beraber kullanarak cildinizi çok daha fazla etkili bir biçimde günlük kirlerinden arındırabilirsiniz. Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti ile cildiniz daha fazla canlanacaktır.

  Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti içerisindeki Nivea arındırıcı peeling karma ciltlerin kullanımına uygundur. İçeriğinde ki mikro parçacıklı formülleri sayesinde cildiniz ölü cilt kalıntılarından arınacaktır. Aynı zamanda cildinize nazikçe etki ederek cilt yüzeyinizi pürüzsüzleştirecektir. Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti içerisindeki nivea arındırıcı peeling cilt temizliğinde en büyük yardımcınız olacak!

  Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Seti içerisinde yer alan Nivea canlandırıcı temizleme jelini ise hem normal hem de karma cilt yapısına sahip olan kişiler rahatlıkla kullanabilirler. Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Setinin içerisindeki Nivea canlandırıcı temizleme jelinin içeriğinde E vitamini ve Hydra IQ ile zenginleştirilmiş formül bulunmaktadır. Bu formül sayesinde cildiniz derinlemesine bir şekilde temizlenecektir. Ayrıca cildiniz yine aynı şekilde canlanacaktır. Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Setinin canlandırıcı temizleme jeli  cildinizi canlandırma da en büyük yardımcınız olacak!

  Nivea profesyonel yüz temizleme fırçasının döner başlığı sayesinde yüzünüz oldukça pratik bir biçimde derinlemesine temizlenecektir. Bu fırçayı normal ve karma cilde sahip herkes rahatça kullanabilir. Fırçanın kullanım şeklini anlatalım. Burada ilk olarak yüzümüzü ıslatıyoruz. Islak olan yüzümüze Nivea canlandırıcı yüz temizleme jelini veya da arındırıcı peelingi sürüyoruz. Ardından Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Setindeki temizleme fırçasını nazik ve dairesel hareketler yardımı ile yüz bölgemize uyguluyoruz. Uygulama bittikten sonra yüzümüzü su ile durulayıp kurulamayı unutmuyoruz. Nivea Profesyonel Yüz Temizleme Set normal ciltlerin de kullanımlarına uygundur. Daha ayrıntılı bilgi isterseniz ürünün içerisinde kullanım klavuzu da yer almaktadır.

  https://www.dermoeczanem.com/nivea-profesyonel-yuz-temizleme-seti

   

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Geri Dönüşüm Sektörü
   Geri Dönüşüm Sektörü
   Savcı Murat Çağlak başsavcı vekili oldu!
   Savcı Murat Çağlak başsavcı vekili oldu!
   Antalya Diş İmplantı
   Antalya Diş İmplantı
   En İyi Steroid
   En İyi Steroid
  • Comments are closed.