avatar

Kadında orgazmı kolaylaştıran teknikler

27 Şubat 2018
29 defa okundu
Yorum kapali
 • Kadında orgazmı kolaylaştıran teknikler

  Yataktaki mutluluk, hayatın her anına yansıyor. Orgazm olan kadın, kendini daha mesut ve hususi hissediyor. Ancak, hepimiz biliyor ki erkeklere nazaran kadınların orgazm olması biraz daha zor… Güzel haberimiz ise şu: Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran teknikler var! Çekinmeden okuyun, ilişkinize daha fazla beğeni katın!

  Dokunmanın sihirli gücünü kullanın!

  Kendi kendinizi tatmin ederken veya partnerinizle ilişkiye girerken hür hissetmeniz, ihtiyaçlarınızı dile getirmeniz orgazm olmanızı kolaylaştırır ve güçlendirir. Bazı kadınlarda vajinal orgazm zor olabilir ancak klitoris bölgesine el veya dille dokunmak, kadınlarda orgazmı kolaylaştıran tekniklerden biridir. İlişki sırasında siz veya eşiniz, klitoris bölgesine dokunup orgazm olmanızı sağlayabilir.

  Vajinal orgazm yalanına inanmayın!

  Freud yıllarca, klitoral orgazmın önemsiz olduğunu asıl vajinal orgazm olması gerektiğini savundu. Maalesef bu yalan, beynimize işledi. Sonradan öğrendik ki klitoris bölgesinde milyonlarca sinir var ve kadınlara beğeni veriyor! Kendinizle mesut olun, klitoral veya vajinal ayrım etmez; orgazm olmanın tadını çıkarın!

  Kegel egzersizlerini devamlı yapın!

  Kegel egzersizlerini her gün aksatmadan yine edin. Bu egzersizler orgazm olmanızı kolaylaştıracağı gibi aynı zamanda uzun süre vajinal bölgeyi sıkı tutacaktır. Ayrıca daha kuvvetli bir orgazm yaşamanızı sağlayacaktır. Pelvik taban kaslarınızı çalıştırmak daha kuvvetli olmalarını sağlar ve pelvis bölgesindeki kan akışını hızlandırır.

  Kadınlarda beğeni noktalarını keşfedin!

  Orgazmı daha basit hale getirmek için vücudunuzdaki organları ve nasıl tepki verdiklerini öğrenin. Bu, kendinizi tatmin ederek bedeninizdeki beğeni bölgelerini keşfetmek zorunda olduğunuz anlamına gelir. Kendinize dokunmaktan çekinmeyin. Partnerinizin boynunuzu öpmesi hoşunuza gidiyorsa, bunu dile getirin.

  Fantezilerle aldığınız zevki artırın!

  Fantezi dünyanızı aktif tutun ve onu besleyin. İlişki esnasında beyninizin çekici düşünceler üretmesine ruhsat verin. Bu düşünceler uyarılma seviyenizi güçlendirip cinselliğe ve hissettiğiniz beğeni dolu duygulara ulaşmanızı sağlar. Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran bu tekniği mutlaka kullanın. Yalnız, fantezileri mutlaka eşinizle paylaşmak zorunda değilsiniz, sizi tahrik eden durumları hayalinizde canlandırın.

  Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran krem kullanın!

  Orgazm keyfini doyasıya yaşamak için dışarıdan destek alabilirsiniz. Kadınlarda orgazmı kolaylaştıran krem kullanarak, bölgedeki sinirleri daha fazla uyarabilir ve kendinizi göklere çıkmış gibi hissedebilirsiniz. Yalnız, güvenilir marka ve adreslerden alışveriş yapın. Orgazm olayım derken, sağlığınıza ziyan vermeyin.

  Orgazm olmak için kendinizi zorlamayın!

  Belki de yapmanız gereken en mühim şey kendinizi serbest bırakıp orgazm olmak için gayret sarf etmemektir. Orgazmın anahtarı, elde edene kadar uğraşmamaktır. Kendinize baskı yapıp orgazma ulaşma amacına odaklandığınız vakit endişe halini körükler, beğeni ve orgazm şansını yok edebilirsiniz. Oto kontrolden vazgeçip kendinizi serbest bırakmayı öğrenin. Soluk alıp soluk verin. Muhteşem fiziksel ve romantik hislere teslim olun.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   Mutlu kadınların 8 sırrını açıklıyoruz!
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   İlişkiyi canlandırmak için neler yapılmalı?
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Erkekleri kadınlardan uzaklaştıran 6 neden
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
   Yalnızken mutlu olmanın yolları
  • Comments are closed.