avatar

Geleneklerle Devam Eden Damatlara Özel Damat Fincan Seti

15 Aralık 2018
48 defa okundu
Yorum kapali
 • Geleneklerle Devam Eden Damatlara Özel Damat Fincan Seti

  Damat kahve seti isteme ve nişan gibi özel günlerde en önemli setlerden biri… İsteme törenlerinde elbette gelin adayı, okkalı bir Türk kahvesi eşliğinde geleneklere göre istenir. Bu isteme aşamasında damat adayına muziplik amaçlı da olarak tuzlu kahve verilebilir. Bu tuzlu kahvenin daha özel bir set ile verilmesi daha şık olur.  Tuzlu kahvenin özellikle ikram sırasında karışmaması ve damat harici birine verilmemesi için başlayan bu gelenek; damat fincanlarının diğer fincanlardan ayrı tutulması üzerine yaygın olarak sevilen bir akım haline gelmiştir. Bu özel fincan seti; çift evlendikten sonra anı olarak uzun süre saklanabilir ve güzel bir anı olarak kullanılmaya devam edilebilir.  Çeyiz alışverişlerinde özellikle olmazsa olmaz ürünlerden biri olan damat kahve seti; en sevilen trendlerden biri olarak yaygın şekilde tercih edilmektedir.

  Damat Fincanı

  Damat fincanı isteme törenlerinde damada verilen kahvenin özel bir fincanda ikram edilmesidir. Bu fincan seti, evlendikten sonra da damat adayının kahve seti olarak muhafaza edilir. Kahve seti özellikle oldukça şık ve keyifli bir gelenek olarak, yeni nesil çiftlerin en sevdiği trendlerden biri. Damat fincan setleri farklı modellerde üretilmekte ve zengin çeşitliliktedir. Otantik Kütük Damat Fincan Seti en sevilen ürünlerimiz arasındadır. Set içeriği: 1 adet su bardağı, 1 adet kahve fincanı ve tabağı, 1 adet tepsi bulunmaktadır. Şehzade damat fincan seti de özellikle altın rengi ile dikkat çekecek kadar ihtişamlı ve gösterişli setlerden biri olarak yaygın olarak talep görmektedir. Set içerisinde su bardağı, kahve fincanı ve kahve fincan tabağı, lokumluk ve tepsi bulunmaktadır. Altın renk tercih etmek istemeyen çiftler için gümüş renk seçeneği de mevcuttur.

  Damat kahve seti ya da damat fincan seti çeşitlerini online adresimiz www.gelincealisveris.com üzerinden indirim ve kampanyalar ile satın alabilirsiniz. Birçok ürün ile beraber hediye olarak gönderilen sürprizler, kargo güvencesinin indirimli ve hızlı olması avantajları da mevcut. Bunun yanı sıra güvenli alışveriş ile beraber kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden güvenli alışveriş ile beraber ücretsiz iade ve değişim seçenekleri de mevcut. Bunun dışında hızlı kargo, yurt dışına da gönderim avantajları mevcuttur.

  Damat Fincan Set Fiyatları

  Damat fincan set fiyatları setin içeriği ve kalitesine göre oldukça uygun ve talep gören ürünlerden oluşmaktadır. Genel itibari ile her tarza ve her bütçeye uygun damat fincan set fiyatları söz konusudur

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Eray TUR Vize Danışmanlığı
   Eray TUR Vize Danışmanlığı
   Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
   Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
   İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
   İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
   Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
   Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
  • Comments are closed.