avatar

Alışverişte Bez Çanta Kullanmanın Avantajları

8 Nisan 2019
79 defa okundu
Yorum kapali
 • Alışverişte Bez Çanta Kullanmanın Avantajları

  Siz de market alışverişlerinizde kasada poşet satın alırken, hem az da olsa verdiğiniz paraya üzülüyor, hem de o poşetin tabiata verdiği zararı düşünerek vicdan azabı mı çekiyorsunuz? Oysa bez çanta modelleri arasından size ve tarzınıza uygun olarak seçeceğiniz alışveriş çantası hem doğa dostu, hem çok kullanışlı hem de çok şık olacaktır. Biz de bu yazımızda sizin için alışverişte kullanabileceğiniz bez çanta modelleri ve onların avantajları üzerinde duracağız.

  Daha Sağlam, Daha Kullanışlı

  Öncelikle ham bez, tela, jüt gibi kumaş türlerinden üretilen bez çanta modelleri naylon poşetlere göre çok daha sağlamdır ve kolay kolay kopma, yırtılma gibi problemlerle karşılaşmazsınız. Ayrıca alışveriş amacıyla üretilen çantalar genellikle omuza asılmaya uygundur, böylece rahatlıkla taşınabilir.

  Kumaştan üretilen bu çanta modelleri içini göstermediği için, aldıklarınızın dışarıdan görünmesi gibi bir durum da söz konusu olmaz.

  Ekonomik

  Her ne kadar adet başına bakıldığında bez çantalar naylon poşetlere göre daha maliyetli olsa da; naylon poşetler tek kullanımlıktır, bez çanta modelleri ise ihtiyaç olduğunda yıkanarak defalarca kullanılabilir. Üstelik büyük boy, geniş iç hacimli bir bez alışveriş çantası edinirseniz 3 – 4 naylon poşetin alacağı malzemeyi tek bir bez çantaya sığdırabilirsiniz. Çanta yapımı konusunda köklü bir marka olan Bagplus’ın web sitesinden bez çanta fiyatları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  Farklı Renk ve Desenlerle Görünümünüzü Tamamlayın

  Gerçek şu ki marketten dönerken elimizdeki naylon poşetler genellikle pek de şık bir görünüm sağlamazlar. Ancak, farklı renk ve desenlerle karşımıza çıkan bez alışveriş çantası modellerinden birkaç tane edinerek, o günkü görünümünüze uyum sağlayan birini yanınıza alabilirsiniz.

  Sırt Çantalarını Deneyin

  İlk anda alışveriş çantası olarak sırt çantası kullanmak aklınıza gelmemiş olabilir. Oysa modern çağın insanının ne kadar sık bel ve sırt ağrıları ile mücadele ettiği düşünüldüğünde, ağırlığı omurgaya eşit paylaştıran sırt çantası çok daha konforlu bir seçenek. İşte, Bagplus bunu da düşündüğü için bez sırt çantası modelleri üretmeyi de ihmal etmemiş.

  Farklı Amaçlar İçin de Kullanabilirsiniz

  Son olarak bez çanta modellerinin oldukça çok yönlü olduğunu hatırlatmak isteriz. Bu doğal ve şık görünümlü çantalar, yanınızda şemsiye, tablet gibi el çantasında taşımak için büyük sayılacak eşyaları taşımak istediğinizde günlük çanta olarak da kullanılabilir. Eğer öğrenciyseniz defter ve kitaplarınızı, çalışıyorsanız evraklarınızı, ebeveynseniz çocuğunuzun eşyalarını taşımak gibi pek çok amaç için kullanılabilir.

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Savcı Murat Çağlak başsavcı vekili oldu!
   Savcı Murat Çağlak başsavcı vekili oldu!
   Antalya Diş İmplantı
   Antalya Diş İmplantı
   En İyi Steroid
   En İyi Steroid
   Kadınlar Vücutlarını Kadın Plastik Cerrahlara Emanet Ediyor!
   Kadınlar Vücutlarını Kadın Plastik Cerrahlara Emanet Ediyor!
  • Comments are closed.