avatar

Akrep burcu özellikleri

8 Ekim 2019
6 defa okundu
Yorum kapali
 • Akrep burcu özellikleri

  Akrep burcu en tutkulu burç grubundandır. Almış olduğu hırslı kararları, tutkulu aşkları ve aynı zamanda en yoğun olarak yaşadığı ilişkileri ile bilinen bir burç grubu olarak karşımıza çıkmaktadır. Akrep burcu olan kişiler lider özellikleri ile tanınır. Ayrıca akrep burcu kadını ve akrep burcu erkeği cinselliğe düşkün olmak ile bilinen bir burç grubudur. Çekicilik, cazibe ve zarafet onlar için oldukça önemlidir. Akrep burcu kadını ve erkeğinin olumlu ve olumsuz özelliği bulunmaktadır. Adresimiz ile birlikte sizler de akrep burçlarının özelliklerini daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Sitemizde yer alan astroloji sayfası ile hayata daha pozitif bakabilir ve hayatın akışına uygun olarak haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları ve burçların özellikleri gibi birçok farklı konuyu burada bulabilirsiniz. Astroloji ile alakalı bir sistem yapısı içerisinde sizler de her zaman en doğru kararlarınızı gezegenlere göre verebilirsiniz. Astrolojinin hayatınızdaki gücünü hissetmeniz için sizlere özel hazırlanan sayfamız ile birlikte, hayata bakışınız ve hayatınızı şekillendirme biçiminiz değişecektir.

  Akrep Burcunun Özellikleri

  Odaklanmayı severler

  Akrep burçları iş hayatlarında oldukça rekabetçi br tavır ve davranış içerisinde bulunmaktadır. Bir şeyi isterse akrep burcunun elde edemeyeceği hiçbir şey yoktur. Ne pahasına olursa olsun o istediği şeyi mutlaka elde edecektir.

  Cesurdurlar

  Akrep burcu erkeği ve kadını genel özellik itibariyle oldukça cesur bireylerdir.

  Sevdiklerine sadıktır.

  Akrep burçları sevdikleri insana sadece flört ya da ciddi ilişki anlamında değil aynı zamanda dostluk ve arkadaşlık ilişkisi anlamında da sadıktırlar. Güven, sadakat akrep burçları için oldukça önemlidir. İlişkilerinde her zaman nezaket içerisinde eve güven doludurlar. Hem güven kazanmayı iyi bilir hem de insanların güvenine oldukça büyük önem verirler.

  Akrep Burçları hırslıdır.

  Krep burçlarının belki olumlu özellik belki de bazıları tarafından olumsuz özellik olarak adlandırılacağı özellik biçimi olan hırsları onu esir etmiştir. Hırslarının peşinde gitmeyi oldukça fazla severler. Akılarına koyduğu her şeyi başarabilmeleri de bundan ileri gelmektedir.

  Akrep Burcu Erkeği Özellikleri

  Çok kıskançtır.

  Özellikle akrep burcu erkeğinin en önemli özelliği kıskanç olmasıdır. Bu özellik bazıları tarafından sevilse de akrep burcunun kıskançlığı çekilmez seviyede ve insanları boğucu şekilde olabilir. Sadece sevgili ya da eşlerini değil, çocuklarını, anne ve babalarını, kendilerine yakın gördükleri dostlarına kadar herkesi ve her şeyi kıskanabilme özelliğine sahiptirler. Bu özelliğin iyi mi yoksa kötü mü olduğunu da akrep burcu erkeği ile ilişki yürütmeye çalışan kişilerin söylemesi daha uygun olacaktır.

  Sır tutmasını bilirler.

  Akrep burçları eskilerin de ketum dediği tabir ile hareket eder. Onlara bir sır verirsiniz ve o sır mezara kadar onlarla gider. Bu özellikleri onların ketum, sırdaş ve hiçbir şekilde hiçbir tüyo vermeden belli etmeyen poker suratlarını takınmalarını sağlar.

  Dost canlısıdır.

  Akrep burcu erkeği dost canlısı özelliği ile bilinir. Herkesi tanır. Herkesle arkadaş olur ancak dostları sınırlıdır. Çevresinin geniş olması ile çok fazla tanıdığının olması ile dost seviyesinde tutabildikleri ilişkileri birbirinden farklıdır.

  Balık Burcu Kadını Özellikleri

  • Duygusaldır ve oldukça hüzünlüdür.
  • İçine kapanıktır.
  • Genellikle çevrenizde sosyal konulardan konuşmayı seven, becerikli el işlerine yatkın birisi varsa balık burcudur.
  • Sosyal işlerde, hayır işlerinde ve gönüllülük esas alınan işlerde başkalarının yararına çalışma sergilemeyi oldukça fazla severler.
  • Sanata yatkındır ve duygusal zekaları her zaman balık burcu kadını için oldukça fazladır.

  Akrep Burcu erkeği ve Balık burcu kadını aşk uyumu

  Akrep burcu erkeği her zaman sevgilisinin üzerine titrer. O kadar romantiktir ki bu nedenle oldukça fazla ilişkilerinde özen gösterir. Balık burcu aşırı romantiktir. Kıskanılmayı sever ve bu nedenle akrep burcu erkeğinin balık burcu kadınını kıskanması o kadar zorlarına gitmez. Uyumlu bir çift olma yolunda en ideal ilişkidir denilebilir. Aşk uyumları % 90 ve üzer olarak kabul edilir.

  Akrep Burcu ve Balık Burcu arkadaşlık ilişkisi

  Akrep burcunun sahiplenici tavırları balık burcunun hoşuna gider. Bu sadece flört ve sevgili veresinde değil aynı zamanda arkadaşlık ilişkileri hususunda kıskanılmak da balık burcunun her zaman hoşuna gider. Paylaşılamamak ve kendi için birilerinin kıskançlık göstermesi balık burcunun en sevdiği özelliklerindendir. Akrep burcunun bu olumsuz özelliği balık burcunda olumlu enerjiye çevrilebilmektedir. Akrep burcu ile balık burcunun arkadaşlık ilişkileri uzun süreli olabilmektedir. Bunun nedeni ise iki burcun da arkadaşlığa ve dostluğa fazlası ile önem vermelerinden kaynaklanmaktadır. Özellikle akrep burçlarının sevdiklerinin etrafında bulunması ve sürekli onları arayıp sorması, balık burçlarının kolay etkilendiği bir özellikleridir. Bu nedenle akrep burcu ve balık burcu arkadaşlık ilişkisi uyumu da % 90 ve üzerindedir diyebiliriz.

  https://www.superhaber.tv/astroloji/balik-burcu-unluleri

  Etiketler :
  • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
   Eray TUR Vize Danışmanlığı
   Eray TUR Vize Danışmanlığı
   Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
   Sergen Yalçın O Futbolcuyu İstiyor!
   İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
   İstanbul Evden Eve Nakliyat ve Güvenilir Eşya Taşıma
   Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
   Amerika Vizesi İçin En Hızlı Danışmanlık Hizmeti!
  • Comments are closed.